Mechatronik pro chladicí techniku - Bielefeld, Německo

Sídlo firmy: Bielefeld, Severní Porýní-Vestfálsko - firemní byt k dispozici - plný úvazek - nástup možný ihned

Profil společnosti:

Naše rodinná firma se může pochlubit více než 20 lety úspěchů v oblasti chladicí a mrazicí techniky. Specializujeme se na poskytování chladicích a klimatizačních řešení pro supermarkety, ale provádíme také velké množství instalací klimatizací a výstavbu chladíren. Naše společnost klade důraz na kvalitu, inovace a spokojenost zákazníků.

Pozice: Mechatronik pro chladicí techniku (m/ž/jiné)

Náplň práce:

Jako mechatronik pro chladicí techniku budete zodpovídat za instalaci, údržbu a opravy chladicích zařízení a klimatizačních systémů v různých prostředích. Mezi vaše úkoly bude mimo jiné patřit uvádění chladicích zařízení do provozu, provádění údržbářských prací, diagnostika závad a jejich odstraňování. Kromě toho se budete podílet na koncepci a realizaci klimatizačních a chladírenských zařízení.

Požadavky:

  • dokončené vzdělání v oboru mechatronik pro chladicí techniku nebo srovnatelná kvalifikace
  • dobré znalosti v oblasti chladicí techniky a klimatizací
  • zkušenosti s instalací, údržbou a opravami chladicích a klimatizačních systémů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • schopnost pracovat v týmu, iniciativa a silný smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • stálou pozici na plný úvazek v zavedené rodinné firmě
  • rozmanitou pracovní náplň s možností dalšího rozvoje
  • firemní byt
  • motivovaný a kolegiální tým
  • mzdu odpovídající výkonu a další sociální výhody

Pokud hledáte zajímavou výzvu v dynamické společnosti a máte potřebnou kvalifikaci, těšíme se na vaši přihlášku.

Kontakt:

Přihlášky můžete zasílat přes WhatsApp nebo e-mailem na následující kontakty:

E-mail: info@kavakbasi.de

Těšíme se, že o sobě dáte vědět a že u nás uvítáme motivované odborníky, kteří se zapojí do našeho týmu.

Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik
Oldentruper Str. 135 b
33605 Bielefeld

www.kavakbasi.de

Aktualizováno dne: 25.07.2024 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Mechatronik, Elektrotechnik, Mechanik zařízení v oblasti sanitární, vytápěcí a klimatizační techniky
Obory Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Znalost němčiny nebo angličtiny výhodou
Mzdové podmínky Podle vzájemné dohody
Identifikační číslo ID-4145/25072024
Inzerát přidán dne 15.05.2024

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kavakbasi – Kälte-Klima-Technik - Inh.: Talat Kavakbasi, Oldentruper Str. 135 b, 33605 Bielefeld, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.