Mechanik zemědělských strojů nebo motorových vozidel - Bavorsko (příhraniční region)

Pracoviště: 95145 Oberkotzau, v blízkosti Hofu - nástup možný ihned - Znalost němčiny je výhodou, ale není nutná

Naše společnost Beck Landmaschinen GmbH je menší podnik, který se zabývá převážně opravami a údržbou mnoha vozidel a přístrojů.

K nejbližšímu možnému termínu nástupu hledáme posilu do naší dílny.

Mechanik zemědělských strojů nebo motorových vozidel (m/ž/jiné)

Pracoviště: Oberkotzau

Pracovní doba 40 hod./týden

Pracovní náplň:

  • údržba a opravy zemědělských, stavebních a lesnických strojů
  • opravy strojů a zařízení
  • pneuservis
  • servis osobních vozidel
  • obsluha strojů

Co očekáváme:

  • dokončené odborné vzdělání v oboru mechanik je výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • radost ze samostatné práce a plánování (hledání chyb, analýza a odstraňování chyb)
  • ochota pracovat ve vnitřním i venkovním prostředí
  • znalost němčiny je výhodou, není nutná

Nabízíme:

  • mzdu odpovídající výkonu
  • stabilní zaměstnání
  • flexibilní pracovní dobu
  • rozmanitou činnost
  • dobrou firemní atmosféru
  • respektující přístup a týmovou spolupráci
  • perspektivní společnost

Kontakt

Máte zájem? V tom případě se prosím přihlaste, přednostně e-mailem na:

beck-landmaschinen@outlook.com, případně poštou:

Beck Landmaschinen GmbH
Schwarzenbacherstraße 31
95145 Oberkotzau

E-mail: beck-landmaschinen@outlook.com

Aktualizované dňa: 18.04.2024 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Automechanik, Mechanik nákladných vozidiel, Mechanik úžitkových vozidiel, Mechanik poľnohospodárskych strojov
Odbory Automobilový priemysel, Remeselné a manuálne práce, Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk – Výhodou, ale nie je podmienkou
Mzdové podmienky Podľa vzájomnej dohody
Inzerát pridaný dňa 12.03.2024

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Beck Landmaschinen GmbH, Schwarzenbacher Str. 31, 95145 Oberkotzau, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).