Systémový inženýr pro systémy vyhodnocování emisí (m/ž/jiné) – Německo

Pobočky v Hamburku, Ratingenu, Bad Bollu nebo Freibergu - nástup možný ihned - stálá pozice na plný úvazek

Pro jednu z našich poboček v Hamburku, Ratingenu, Bad Bollu nebo Freibergu hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu na plný úvazek a na dobu neurčitou

systémového inženýra pro systémy vyhodnocování emisí (m/ž/jiné)

DURAG GROUP je součástí vlastnicky řízené skupiny společností se sídlem v Hamburku. Svými produkty a řešeními pro procesní a environmentální měřicí techniku, zapalovací systémy, senzory a monitorovací řešení pro průmyslové spalovací procesy a monitorovacími řešeními pro silniční tunely každý den významně přispíváme k čistému a bezpečnému životnímu prostředí.

Vaše pracovní náplň

  • samostatná parametrizace systémů
  • uvádění zařízení do provozu a zákaznická a projektová podpora od A do Z s globální působností
  • přijímání hlášení o závadách a jejich zpracování v rámci telefonické pohotovosti
  • samostatná a odpovědná koordinace schůzek
  • provádění údržby a servisních prací
  • vytváření a kompletace dokumentace
  • poradenství týkající se aplikací a servisu, a to i na místě (poprodejní služby)

Naše požadavky

  • Jste technik nebo inženýr se specializací na IT, měření životního prostředí nebo elektrotechniku nebo máte odpovídající kvalifikaci.
  • Máte už první profesní zkušenosti v oblasti realizace projektů nebo servisu a jste přátelská osobnost se sebevědomým vystupováním při komunikaci se zákazníky.
  • Máte velmi dobrou znalost produktů MS Office a základní znalosti PLC.
  • V ideálním případě máte znalosti v oblasti IT, základní znalosti programovacího jazyka C nebo logických funkcí.
  • Máte dobrou znalost němčiny a angličtiny v psaném i mluveném projevu. Alternativně můžete absolvovat intenzivní kurz němčiny.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B.
  • Jste týmový hráč, jste odolný/-á proti stresu, jste loajální, myslíte perspektivně a máte silnou orientaci na služby.
  • Máte potřebnou ochotu cestovat a cestování vás baví, dokážete se sebevědomě pohybovat v mezinárodním prostředí.
  • Máte samostatný způsob práce, pragmatický věcný přístup, jste zdatný/-á v oblasti zvládání konfliktů, jste rozhodný/-á a asertivní.

Co Vám nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu a odměnu odpovídající výkonu
  • pravidelné další vzdělávání, každoroční hodnocení zaměstnanců a individuální podporu
  • krátké rozhodovací procesy, plochá hierarchie a prostor pro uplatnění vašich nápadů
  • mezinárodní pracovní prostředí

Kontakt

Těšíme se na Vaši přihlášku s vypovídajícími podklady o uchazeči – důležité: prosíme v německém nebo anglickém jazyce – s uvedením Vaší představy o mzdě a možném termínu nástupu.

DURAG GROUP - Personalabteilung
Kollaustraße 105
22453 Hamburg

Kontaktní osoba: Johanna Eckelt
+49 (40) 554 218-1921
career@durag.com

Informace o společnosti DURAG GROUP najdete na: www.durag.com

Aktualizované dňa: 19.04.2024 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Elektroinžinier, Procesný inžinier, Technik, Skúšobný technik
Odbory Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, Technika a vývoj, Výroba a priemysel
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Slovom i písmom, Anglický jazyk - Slovom i písmom
Mzdové podmienky Podľa vzájomnej dohody
Inzerát pridaný dňa 8.02.2024

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

DURAG GROUP

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť DURAG GROUP - Personalabteilung, Kollaustraße 105, 22453 Hamburg, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).