Zaměstnanec (m/ž/jiné) pro úklidový tým - Drážďany, Sasko

Místo výkonu práce: Drážďany - nadstandardní platové ohodnocení - na částečný nebo plný úvazek - nástup možný ihned

Hledáme energickou posilu do našeho úklidového týmu v Drážďanech a nabízíme nadstandardní platové ohodnocení.

Jako podporu

do našeho úklidového týmu hledáme nové zaměstnance (m/ž/jiné)

na částečný nebo plný úvazek.

Co Vás čeká:

  • Čeká na Vás mladý a motivovaný tým, pracovní místo odolné vůči krizím a hodinová mzda 13,50 eur, která bude po zkušební době (6 měsíců) navýšena na 14,50 eur.
  • Kromě toho Vám nabízíme pevnou a předvídatelnou pracovní dobu.

Náplň práce:

  • Hlavní náplní Vaší práce bude úklid soukromých domácností.
  • V případě potřeby, např. v době dovolené nebo nemoci, se může jednat rovněž o úklid kanceláří a ordinací.

Očekáváme:

  • Na oplátku očekáváme znalosti v oblasti úklidových činností, prozákaznické jednání a řidičský průkaz.

Kontakt:

Své přihlášky s podklady o uchazeči (prosíme v němčině) zašlete prosím na: info@service-pampel.de

Reinigungs- und Hausmeisterservice
Sören Pampel
Rudolf-Renner-Str. 45
01159 Dresden

E-mail: info@service-pampel.de

Další informace najdete na: www.reinigungsservice-dresden.com nebo www.service-pampel.de

Těšíme se na Vaše přihlášky v německém jazyce.

Aktualizované dňa: 20.04.2024 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Robotník, Upratovačka
Odbory Remeselné a manuálne práce, Služby, Stavebníctvo a reality
Typ úvazku Rôzne možnosti
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk na komunikačnej úrovni
Mzdové podmienky 13.50 - 14.50 € brutto / Stunde
Identifikační číslo ID-4277/20042024
Inzerát pridaný dňa 17.04.2024

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Reinigungs- und Hausmeisterservice Sören Pampel

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Reinigungs- und Hausmeisterservice Sören Pampel, Rudolf-Renner-Str. 45, 01159 Dresden, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.