Obsluha elektroerozivních strojů / obsluha CNC soustruhu / frézař (m/ž/jiné) - Bavorsko

Lokalita: Redwitz an der Rodach, Horní Franky (Bavorsko) – nástup možný ihned – ubytování k dispozici –pracovní poměr na dobu neurčitou plný úvazek

Od svého založení v roce 2003 je společnost Scerox zárukou nejvyšší kvality v oblasti zpracování kovů.

Dnes naše portfolio zahrnuje všechny procesy elektroerozivního obrábění doplněné o frézování a soustružnické práce a nejmodernější měřicí techniku pro zajištění kvality.

Hledáme k nástupu ihned

Obsluhu elektroerozivních strojů / obsluhu CNC soustruhu / frézaře (m/ž/jiné)

pro náš závod v obci Redwitz an der Rodach.

Popis pracovní pozice

Jste nadšený nástrojař a chcete se spolu s motivovaným týmem podílet na utváření budoucnosti? Scerox je TO PPRAVÉ MÍSTO pro vás. Věnujeme se erodování, broušení a soustružení v oblasti zdravotnické techniky. Náš strojový park zahrnuje nejmodernější stroje od společností Agie Charmilles, Studer a DMG Mori. Hledáme nástrojaře, kteří umějí pracovat na těchto strojích.

Požadavky

  • vyučení v oboru nástrojař
  • zkušenosti se soustružením, frézováním, broušením nebo erodováním
  • němčina nebo angličtina: úroveň min. B1
  • praxe na podobné pozici: 3 až 5 let
  • minimální vzdělání: základní

Nabízíme

  • hrubá mzda: od 16,20 do 18,55 eur za hodinu
  • pracovní doba: 5 nebo 6 dní v týdnu v závislosti na preferencích (při 6 odpracovaných dnech týdně 3 týdny práce / 1 týden volna)
  • pracovní poměr na dobu neurčitou / žádné smlouvy na dobu určitou
  • podnikový penzijní systém
  • bezplatné nápoje a jídlo
  • poukázka na pohonné hmoty
  • úhrada bydlení po dobu prvních tří měsíců
  • bezplatné lekce němčiny

Parametry pozice

počet volných pracovních míst: 3

plný úvazek: 40 h týdně / dvousměnný provoz

pracovní poměr na dobu neurčitou / žádné smlouvy na dobu určitou

odvětví podnikání: strojírenství

místo výkonu práce: Redwitz an der Rodach, Německo

Kontakt

Těšíme se na Vaše přihlášky s vypovídajícími podklady – důležité: pokud možýno prosíme v německém nebo anglickém jazyce – na: info@scerox.de

scerox erodiertechnik GmbH
Dr.-Ludwig-Vierling-Strasse 12
96257 Redwitz a. d. Rodach

Tel.: 0049 (0)9574/245860
E-mail: info@scerox.de

www.scerox.de

Zaktualizowano w dniu: 27.04.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Operator frezarki, Operator obrabiarki elektroerozyjnej, Ekspert w branży metalowej, Operator maszyn CNC, Narzędziowiec, Pracownik obróbki metalu, Mechanik przemysłowy
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Rodzaj etatu Vollzeit
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Deutsch- oder Englischkenntnisse
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 16.20 - 18.55 € brutto / godzina
Numer REGON ID-4249/27042024
Ogłoszenie dodano dnia 28.03.2024