Zaměstnanci v oboru elektro, vytápění a instalatérství - Německo

Pracoviště: Všechny spolkové republiky, převážně Bavorsko - Znalost němčiny není podmínkou

S více než třicetiletou zkušeností představuje Arcon poctivé jednání a komunikaci na stále stejné úrovni. Vzhledem k naší dobře propojené síti fungujeme jako spojovací článek mezi vámi a našimi partnery. Jsme vaším vrátným pro dlouhodobý pracovní vztah bez ohledu na to, zda hledáte práci jako pomocník, zkušený pracovník nebo vedoucí pracovníků. Každému jednotlivému zaměstnanci věnujeme individuální péči, školení i ohodnocení.

Hledáme

zaměstnance v oboru elektro, vytápění a instalatérství

Náplň práce

  • Obecné znalosti v elektro oboru
  • Bytové instalace
  • Průmyslové instalace
  • Pokládky kabelů
  • Drážkování
  • Opravy a výměný starých instalací
  • Pokládka nových instalací
  • Konstrukce a zapojování rozvodných skříní

Náplň práce v instalatérském oboru:

  • pokládka a rozvody topenářských a vodovodních trubek
  • rekonstrukce, výměny staré a rozvod nové instalace
  • pokládky topných trubek ( svařování autogenem výhodou nikoliv nutností)
  • možná sádrokartonářství

Požadavky:

  • Dobrá znalost výše uvedených činností
  • Flexibilita
  • Znalost němčiny výhodou nikoliv nutností
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Radost z práce

Nábídka:

  • Německá pracovní smlouva na HPP
  • Nadtarifní finanční ohodnocení od 12,50 €/h
  • Diety od 6,- €/odpracovanou hodinu
  • Týdenní výplata záloh
  • Nárok na dovolenou

Pracoviště:

  • Všechny spolkové republiky, převážně Bavorsko

Kontakt:
Arcon Personalservice GmbH
Johannisallee 20
04317 Leipzig
E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.de
www.arcon-jobs.de
Kontaktní osoby: Peter Manig, Helena Pönitz-Sauerová

Aktualizované dňa: 22.02.2021 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Elektromechanik, Elektromontér, Elektronik, Elektrotechnik, Izolatér, Plynár, Technik v plynárenstve, Elektrikár, Inštalatér/kúrenár
Odbory Elektrotechnika a energetika, Remeselné a manuálne práce, Stavebníctvo a reality
Typ úvazku Nezáleží
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk – Výhodou, ale nie je podmienkou
Základná zložka mzdy (brutto) 12.50 € / hodina
Inzerát pridaný dňa 11.01.2021

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Arcon Personalservice GmbH, Johannisallee 20, 04317 Leipzig, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).