Landwirtschaftlicher Helfer / Landwirt - Bayern

Arbeitsort: Oberpfalz, in Nähe der tschechischen Grenze - Eintritt ab sofort möglich

Wir sind ein landwirtschaftlicher Betrieb mit 70 Milchkühen und einer Biogasanlage.

Zur Unterstützung bei der täglichen Arbeit suchen wir

ab sofort in Vollzeit oder Teilzeit:

- Landwirtschaftlichen Helfer
- Landwirt
- Auszubildene/n zum Landwirt

alle Positionen: m/w/d

Aufgabenbereich

  • Stallarbeiten: Kühe melken, Kühe füttern mit Schlepper und Lader
  • Anfallende Stallarbeiten
  • Betreuung einer Biogasanlage

Anforderungen

  • Gute Deutschkenntisse
  • Führerschein mind. Klasse B ( T oder C von Vorteil)
  • Körperliche Belastbarkeit
  • Erfahrung im Landwirtschaftlichen Bereich von Vorteil
  • Lernwilligkeit
  • Fleiß

Bewerbung unter: alexandra.mitlmeier@web.de oder unter +49 (0)171/6594132

Aktualizované dňa: 29.06.2020 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Pomocná sila, Dojič, Pomocník v poľnohospodárstve, Poľnohospodár
Odbory Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia
Typ úvazku Nezáleží
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Podmienka
Základná zložka mzdy (brutto)
Identifikační číslo ID-1716/29062020
Inzerát pridaný dňa 12.05.2020

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

Bioenergie Mitlmeier

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť Bioenergie Mitlmeier, Lämersdorf 2, 92648 Vohenstrauß, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.