Stavební kreslič m/ž/jiné - Německo

Místo výkonu práce: 73479 Ellwangen/Jagst (Bádensko-Württembersko)

Jsme středně velká inženýrská kancelář zaměřená na nosné konstrukce. Naše portfolio zahrnuje stavební projekty masivních, dřevěných a ocelových konstrukcí pro oblast rezidenčních, průmyslových a komerčních staveb.

Hledáme

Stavebního kresliče m/ž/jiné

Pracovní náplň:

  • budete vytvářet projektové návrhy a prováděcí plány pro bednění a armatury podle zadání založeného na statistických výpočtech v oblasti pozemních staveb.
  • budete navrhovat konstrukční detaily orientované na dosažení cílů a řešení v oblasti armatur v souladu s plánujícími inženýry a budete výrazně přispívat k úspěchu projektů.
  • budete vytvářet podklady pro sestavení seznamu výkonů – seznamy ocelí, výztuží, vestavěných prvků atd.

Požadavky na uchazeče:

  • dobrá znalost němčiny
  • máte dokončené vzdělání jako stavební kreslič/-ka nebo pokračovací vzdělání jako stavební technik/technička.
  • máte smysl pro týmovou spolupráci a ve svém přístupu k práci se orientujete na výsledky.
  • disponujete příslušnou praxí v používání CAD-programů, které jsou v branži obvyklé, přednostně zkušenost se systémem Strakon od společnosti Dicad.

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
  • příjemnou pracovní atmosféru v rostoucím týmu
  • flexibilní model pracovní doby a výkonově orientovanou mzdu, popř. možnost home office
  • podporu a zprostředkování cenově příznivého ubytování

Kontakt:

Konrad-Adenauer-Straße 20
73479 Ellwangen/Jagst

Telefon: +49 (0) 7961/9150-0

eMail: rieger@ibr-ellwangen.de
Internet: www.ibr-ellwangen.de

Aktualizované dňa: 26.05.2020 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Kresliar technických dokumentov
Odbory Služby, Stavebníctvo a reality, Technika a vývoj
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Dobrá (B2)
Základná zložka mzdy (brutto)
Inzerát pridaný dňa 14.04.2020

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

IBR GMBH

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť IBR GMBH, Konrad-Adenauer-Straße 20, 73479 Ellwangen/Jagst, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).