Pečovatelské síly - Sasko

Pracoviště Krušnohoří (Erzgebirge) a region Lipsko - Ubytování zajištěno

Zaměstnáme

pečovatelské síly

Pracoviště Krušnohoří (Erzgebirge) a region Lipsko

Nabízíme Vám

  • přesně definovanou činnost v perspektivním oboru
  • cílené zapracování
  • moderní infrastrukturu
  • mzdu podle směrnic pro pracovní smlouvy Diakonie Sasko
  • rozmanitou pracovní náplň
  • nabídku školení šitou na míru dané pozici
  • možnosti ubytování a stravování v místě podle individuální dohody

Co budete dělat

  • zajištění základní a ošetřovatelské péče volitelně ve stacionární a ambulantní oblasti
  • používání a doplňování strukturované informační databáze
  • dokumentaci péče za podpory databankového softwaru (EDV)

O vašem novém zaměstnavateli

Diakonická nadace v Sasku zastřešuje různé diakonické organizace ve Svobodném státě Sasko. V našem portfoliu najdete odborné nemocnice, rehabilitační kliniky, domy péče o seniory, pečovatelská ubytovací zařízení, sociální centra a četné podpůrné aktivity a komplexní poradenství na téma zdraví. Region působnosti nadace se rozprostírá přes celé Sasko, od Vogtlandu až po Saské Švýcarsko, od Krušných hor (Erzgebirge) až po jižní okraj státu v blízkosti Lipska.

Co od Vás požadujeme

  • dokončené vzdělání jako pečovatel o seniory a seniorky, alternativně zdravotní sestra/bratr
  • samostatnost při práci
  • ochotu pracovat v třísměnném systému, i o víkendech
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrou znalost němčiny slovem i písmem

Jak se můžete přihlásit?

Kariérní portál

Otevřete stránku
www.diakoniestiftung-sachsen.de
V navigaci najdete kariérní portál ("Karriereportal").

Poštou

Diakoniestiftung in Sachsen
c/o SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH
Personalentwicklung | Jan Sandig
Wildparkstraße 3
09247 Chemnitz
Bundesrepublik Deutschland

Kontaktní osoby

Angelika Würzburg
Vedení oblasti pomoci ve stáří
+49 (0) 3722/46937-13
a.wuerzburg@diakonie.foundation

Jan Sandig
Personální rozvoj
+49 (0) 3722/46937-44
+49 (0) 151/44046605
j.sandig@diakonie.foundation

Aktualizované dňa: 25.05.2020 | check_circle Ponuka je aktuálna
Pozícia Ošetrovateľ, Opatrovateľka seniorov, Sociálny pracovník, Zdravotná sestra
Odbory Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Typ úvazku Plný úväzok
Dĺžka pracovného pomeru Na dobu neurčitú
Požadované jazykové znalosti Nemecký jazyk - Slovom i písmom
Základná zložka mzdy (brutto)
Inzerát pridaný dňa 2.03.2020

contact_mailKontaktný formulár

Pošlite do e-mailu odpoveď na pozíciu firmy

SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH

Informácie o spracúvaní osobných údajov

1. Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu bude spoločnosť SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH, Wildparkstraße 3, 09247 Chemnitz, Deutschland (ďalej len „Správca“) spracúvať vami poskytnuté či z verejných zdrojov získané osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679 (ďalej len „Nariadenie“).