Žíhač kovů: elektrikáři / instalatéři / montéři / zámečníci - Německo

Dobrá znalost němčiny podmínkou

Novostavby • Turnaround • Odstavování zařízení • Revize • Opravy

Práce v Německu jako žíhač kovů (m/ž/jiné)

Hledáme elektrikáře / instalatéry / montéry / zámečníky / pracovníky přecházející z jiných oborů jako žíhače kovů na stálý pracovní poměr v Německu.

INPRO® MOERS je se svou 40letou historií specialistou v oblasti předehřívání a žíhání ke snížení pnutí. Provádíme tepelné zpracování na potrubních vedeních všech jmenovitých světlostí, nádržích, přístrojích, armaturách a lisovaných dílech v rafineriích, v chemických továrnách, výrobních podnicích, v oblasti lodního stavitelství a elektráren.

Co Vám nabízíme

  • stálý pracovní poměr na plný úvazek
  • práci na bázi hodinové mzdy
  • příplatky za přesčasy a za práci v noci, o víkendech a svátcích
  • Kilometrovné, příspěvky na stravování a ubytování

Předpokládáme dobrou znalost němčiny. Jestliže dokážete přečíst následující odstavec "Vaše úkoly po úspěšném zapracování" a porozumět mu, přihlaste se u nás.

Ihre Aufgaben nach erfolgreicher Einarbeitung

  • Durchführung von Wärmebehandlungen auf unseren Baustellen
  • Erstellung der Dokumentation für Wärmebehandlungen mittels Laptop
  • Erstellung der zur Abrechnung erforderlichen Nachweise

Ihre Qualifikation

  • technisches Verständnis
  • Reisebereitschaft im deutschsprachigen und europäischen Raum
  • Bereitschaft zu Früh-, Spät- oder Nachtschichten
  • Keine Probleme mit Arbeiten in großen Höhen und engen Räumen
  • Das Arbeiten mit dem Laptop ist Ihnen nicht fremd
  • Selbstständige Arbeitsweise, Flexibilität, Leistungsbereitschaft und Zuverlässigkeit
  • Führerschein und eigener PKW sind erforderlich

Máte zájem?

V tom případě nám zašlete svou nabídku ve formátu PDF na e-mail info@inpro-moers.de

Pro dotazy jsou Vám k dispozici pan Christian Karwath a pan Dipl.-Ing. Michael Kurscheidt na následujícím telefonním čísle: 0049 2841 / 939 11 0.

Aktualizováno dne: 29.11.2019 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Elektrotechnik, Dělník, Elektrikář, Instalatér/topenář, Montér, Pomocná síla, Svářeč, Zámečník, Žíhač kovů, Obráběč kovů, Strojní zámečník
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Inzerát přidán dne 15.11.2019

INPRO Gesellschaft für Wärme-, Schweiss- und Steuerungstechnik mbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost INPRO Gesellschaft für Wärme-, Schweiss- und Steuerungstechnik mbH, Franz-Haniel-Straße 14, 47443 Moers, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").