Lékařky /lékaři - ke spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha)

nástup možný ihned, na plný nebo částečný úvazek - dobrá znalost němčiny slovem a písmem je podmínkou

Skupina MD Medicus celosvětově působí v oblastech asistenčních služeb a telefonického zdravotního poradenství. Našim klientům již více než 25 let, 24 hodin denně a 365 dní v roce dáváme k dispozici odborné zdravotnické a lékařské poradenství pro jejich pojištěnce doma i v zahraničí.

K rozšíření našeho lékařského oddělení hledáme k okamžité spolupráci formou home office nebo se sídlem v Česku (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Praha)

lékařky /lékaře

na plný nebo částečný úvazek (20 hod. týdně) s dokončeným studiem humánní medicíny s plnou aprobací, přednostně s lékařskými specializacemi: všeobecné lékařství, interní lékařství a anesteziologie, s minimálně dvouletou klinickou praxí a širokými teoretickými znalostmi přesahujícími hranice odbornosti.

Dobrá znalost němčiny slovem a písmem je podmínkou, další cizí jazyky, především angličtina, jsou výhodou.

Vaším úkolem je:

  • Poskytování telefonických informací k onemocněním a možnostem terapie pro pojištěnce našich klientů. V oblasti lékařské asistence pro zahraniční pobyty budete pečovat o pojištěnce v zahraničí. Zde budete v kontaktu s ošetřujícími lékaři v místě, vyjasníte si postup péče a rozhodnete o dalších opatřeních a postupech.
  • Po důkladném zapracování v Německu budete pracovat formou home office v Česku nebo v naší plánované české pobočce v multidisciplinárním, kolegiálním lékařském týmu s podporou a výměnou zkušeností.

Kontakt:

Své kompletní podklady uchazeče s informací, zda požadujete částečný nebo plný úvazek, s Vaší představou o platu a nejbližším možným termínem nástupu zašlete prosím na:

MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH, Frau Marion Volk, Industriestraße 2a, 67063 Ludwigshafen am Rhein, telefon +49 (0)621/5490-108, nebo jednoduše e-mailem: mv@md-medicus.net.

Aktualizováno dne: 4.11.2019 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Anesteziolog, Internista, Lékař - různé specializace, Všeobecný lékař
Obory Zdravotnictví a sociální péče
Typ úvazku Nezáleží
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2), Anglický jazyk - Výhodou
Inzerát přidán dne 4.11.2019

MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost MD Medicus Gesellschaft für medizinische Serviceleistungen mbH, Industriestraße 2a, 67063 Ludwigshafen am Rhein, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").