Kuchařka/kuchař - Drážďany

Nástup možný ihned - Dobré znalosti německého jazyka podmínkou

Naše tradice:

Taneční sál a pivovar Watzke je místem pro pořádání společenských akcí plným šarmu a přívětivosti. V pivovaru s bohatou tradicí se vaří první nefiltrované drážďanské městské pivo – přirozeně rmutované, aromatické a chutné. V dechberoucím prostředí historického tanečního sálu se stará drážďanská plesová tradice probouzí k novému životu. Perfektní místo pro pořádání společenských akcí od svateb přes konference a firemní oslavy až po plesy a taneční akce.

Naše pivo, prémiové opékané klobásy naší domácí výroby a nezaměnitelnou atmosféru podniku Watzke si naši hosté vychutnávají na celkem čtyřech místech v samotném jádru městského centra: v podnicích Ball- & Brauhaus, Watzke am Goldenen Reiter, Watzke am Ring a Watzkes Wurstküche.

Drážďany jsou u Watzkeho krásné…

 

Pro hosty, ale také pro naše zaměstnance.

Hledáme Vás jako:

Kuchařku/kuchaře

K okamžitému nástupu

Ve spolupráci s naším kuchařským týmem jste zodpovědní za bezproblémový průběh přípravy a sestavování jídel. Dále kladete důraz na pořádek a čistotu a na pečlivé zacházení s produkty a pracovním materiálem. K Vašim úkolům patří příprava tradičních saských jídel v režimu à la carte a také příprava bufetů či menu pro slavnosti v našem historickém tanečním sále.

Nabízíme Vám zaměstnání v našem moderním a neustále rostoucím podniku. Intenzivní zapracování a kolegiální atmosféra jsou pro nás důležitým předpokladem a základem pro dobrou a dlouhodobou spolupráci. Přesčasy a příplatky jsou samozřejmě propláceny. Kromě toho nabízíme výkonově orientovanou mzdu a podpoříme Vás při hledání ubytování.

Pokud máte dokončené vzdělání jako kuchařka/kuchař a máte aktivní přístup k práci, těšíme se na Vaše nabídky s vypovídajícími informacemi o Vás. Dobré znalosti německého jazyka je podmínkou.

Hausbräu im Ballhaus Watzke GmbH

Personalabteilung
Kötzschenbroder Straße 1
01139 Dresden
Telefon: +49 (0) 351 65 28 87 861
E-mail: jobs@watzke.de
Vaše kontaktní osoba: paní Rost (po-pá: 10.00 – 18.00 hod.)

Aktualizováno dne: 15.04.2019 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Kuchař
Obory Gastronomie a pohostinství
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Identifikační číslo ID-734/15042019
Inzerát přidán dne 4.03.2019
Sdílet

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Hausbräu im Ballhaus Watzke GmbH

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Hausbräu im Ballhaus Watzke GmbH, Kötzschenbroder Straße 1, 01139 Dresden, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").