Malíř (m/ž) - Rakousko

Místo výkonu práce: region Tyrolsko i po celém Rakousku

Jsme rodinný podnik s více než 50 lety zkušeností se stavbami průmyslových zařízení a v tomto oboru patříme v Rakousku k vedoucím firmám s mezinárodní působností. Díky provázanosti kompetencí a zdrojů jsme specialisty jak v oblasti stavby zařízení, potrubních systémů a strojírenství, tak také v oblasti služeb pro průmysl. Kompetentní přístup a dodržování sjednaných termínů při realizaci projektů a nejrůznějších zakázek nám již po několik desetiletí zajišťuje partnerství s tuzemskými i zahraničními zákazníky.

Pro dlouhodobé pracovní nasazení jak v regionu TYROLSKO tak i po celém Rakousku hledáme

malíře (m/ž)

VAŠE ÚKOLY

  • všeobecné malířské činnosti
  • tmelení
  • broušení
  • lakování
  • natírání
  • nastřikování

VÁŠ PROFIL

  • všeobecné malířské znalosti výhodou
  • řemeslná zručnost
  • samostatná a přesná práce
  • řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo výhodou
  • praxe jako malíř je výhodou

ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA

  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (A2/B1) je podmínkou

NAŠE NABÍDKA

  • rozmanitá náplň práce s plnou odpovědností
  • respektující firemní atmosféra
  • ubytování případně zajištěno
  • Nabízíme na trhu obvyklou měsíční čistou mzdu, cca. 2.000 EUR (při 167 hodinách). Skutečnou výši měsíční mzdy Vám stanovíme s ohledem na Vaši kvalifikaci a praxi.

Ozvěte se nám ještě dnes a zajistěte si tak svou šanci získat zajímavou a rozmanitou práci!

Nabídky uchazečů na: RIA Rohr- und Industrieanlagenbau GmbH
Franzosenhausweg 49A, 4030 Linz

z.Hd. Karim Ecker
E-mail: linz@ria.at

STAVBY PRŮMYSLOVÝCH ZAŘÍZENÍ       STAVBY PORTRUBNÍCH SYSTÉMŮ          REŽIJNÍ MONTÁŽE

Aktualizováno dne: 9.08.2019 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Malíř/natěrač
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Mírně pokročilá (A2)
Inzerát přidán dne 9.08.2019

RIA Rohr- und Industrieanlagenbau GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost RIA Rohr- und Industrieanlagenbau GmbH, Franzosenhausweg 49A, 4030 Linz, Österreich (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").