Technik/mistr (m/ž) - Hlavní zaměření na technická zařízení a vybavení budov - Bavorsko

Místo výkonu práce: Eching (poblíž Landshutu) - vytápění / větrání / klimatizace / sanita

ITG mbH je inženýrská a projekční kancelář se sídlem poblíž Landshutu (Bavorsko, Německo), etablovaná na trhu již 22 let. Naší klíčovou kompetencí je technické vybavení budov. Soustředíme se přitom na oblasti poradenství, plánování, projektového managementu a stavebního dozoru, jak pro veřejné, tak pro privátní zadavatele.

Naše projekty sahají od náročných nemovitostí určených k bydlení přes kancelářské, obchodní a komerční nemovitosti, nemocnice, školy, banky, sportoviště a hotely až k výškovým a průmyslovým stavbám a zařízením v oblasti zásobování či odstraňování odpadů.

Ať jde o jednotlivé opatření nebo velký projekt – naše projektové týmy se ujmou Vašeho projektu s fundovaným know-how, dlouholetou zkušeností z praxe a vysokou spolehlivostí, od prvotního projektového nápadu až po hotovou budovu.

Pro posílení našeho plánovacího týmu v Echingu u Landshutu (Dolní Bavorsko) hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu na stálý pracovní poměr

Technika/mistra (m/ž)
Hlavní zaměření na technická zařízení a vybavení budov

vytápění / větrání / klimatizace / sanita

Vaše pracovní náplň:

  • plánování v oblasti dodávek technických zařízení a vybavení
  • projektování zařízení pro vytápění, větrání, sanitu a odvodňování
  • zajímavé pracovní úkoly v celé oblasti technických zařízení a vybavení budov

Požadujeme:

  • dokončené vzdělání jako technik/mistr (m/ž) nebo srovnatelné vzdělání
  • zkušenost v oblasti technických zařízení a vybavení
  • zkušenost s prací v plánovacím týmu a schopnost týmové spolupráce
  • dobré znalosti němčiny (slovem a písmem)

Nabízíme Vám:

  • všestrannou a pestrou pracovní náplň v inženýrské kanceláři zaměřené na technické vybavení budov a elektrotechniku, etablované na trhu již 22 let
  • zajímavé a náročné úkoly v regionu Landsut a Mnichov
  • moderní, flexibilní a profesionální pracovní prostředí v nové kancelářské budově s nejmodernější technikou
  • motivovaný a kolegiální tým
  • příspěvek na Vánoce, zvláštní příplatky a firemní zabezpečení na stáří
  • důkladné a komplexní zapracování v četných kreslicích a výpočetních programech
  • individuální další vzdělávání prostřednictvím interních a externích školení

Kromě komplexního zapracování je pro nás samozřejmostí atraktivní mzda.

V případě potřeby může být zajištěn pokoj nebo malý byt.

Máte zájem pracovat s námi v milém týmu? Pošlete nám prosím své podklady uchazeče e-mailem nebo poštou, těšíme se na ně!

Kontaktní osoba:

pan Franz Nagl, jednatel

Ingenieurbüro ITG mbH
Auenweg 3+5
84174 Eching i.Ndb.
Německo
Telefon +49 8709 943 210-0

franz.nagl@itg-landshut.de

Aktualizováno dne: 14.01.2019 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Instalatér/topenář, Technik, Mistr
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Inzerát přidán dne 17.12.2018

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Ingenieurbüro ITG mbH, Auenweg 3-5, 84174 Eching, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").