Podnikový elektrikář - Průmyslový mechanik - Instalatér

Místo výkonu práce: Norimberk, Bavorsko

Jsme středně velký podnik působící v oboru zpracování grafitu v metropolitním regionu Norimberk a k okamžitému nástupu hledáme pro údržbu našeho provozu:

Podnikového elektrikáře/elektrikářku

Pracovní náplň zahrnuje:

  • kontrolu a údržbu velkokapacitních zařízení, strojů, jeřábů a osvětlovacích systémů

Očekáváme:

  • dokončené vzdělání v některé elektrotechnické profesi
  • zkušenost v oblasti údržby průmyslových strojů a elektrických zařízení
  • znalost zacházení s programovatelnými automaty (S5/S7/Logo)
  • dobré znalosti platných norem a předpisů
  • výhodou je zkušenost s instalacemi v budovách
  • základní znalost němčiny

Průmyslového mechanika/mechaničku

  • všeobecné zámečnické práce při opravách a kontrolách strojů a speciálních zařízení

Očekáváme:

  • výhodou jsou dobré znalosti hydrauliky, pneumatiky a sváření a také vlastnictví řidičského průkazu na vysokozdvižný vozík

Instalatér/ka pro plynovodní a vodovodní zařízení

  • obsluhování kotelen, opravy potrubních vedení a opravy a údržba plynových zařízení a technického vybavení budov

Očekáváme:

  • dokončené vzdělání v oboru instalatér pro plynovodní a vodovodní zařízení nebo mechanik strojů a zařízení

U všech pozic je výhodou ochota zapojit se do pohotovostní služby a vlastnictví řidičského průkazu sk. B.

Zaměstnání nejprve na dobu určitou na 6 měsíců.

V případě potřeby můžeme zajistit ubytování.

Prosím zašlete nám své nabídky s vypovídajícími podklady o uchazeči (upřednostňujeme formát PDF e-mailem, velikost max. 5 MB) s uvedením Vaší představy o platu a nejbližšího možného termínu Vašeho nástupu na:

Graphite COVA GmbH

Christine Raum/Personalabteilung
Grünthal 1-6
D-90552 Röthenbach an der Pegnitz

raum@graphitecova.com
www.graphitecova.com

Aktualizováno dne: 14.09.2018 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Elektromechanik, Elektrikář, Instalatér/topenář, Mechanik
Obory Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Strojírenství
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Základní (A1)
Inzerát přidán dne 20.07.2018