Mechatronik motorových vozidel (m/ž/jiné) - Drážďany, Sasko

Pracoviště: 01809 Heidenau u Drážďan – plný pracovní úvazek, stálý pracovní poměr

Hledáme

mechatronika motorových vozidel (m/ž/jiné)

do prodejny automobilů v Drážďanech

Náplň práce

Dosahujte velkých cílů společně s autoladen-dresden.de GmbH & Co KG!

Pro naši pobočku v Heidenau hledáme k okamžitému nástupu mechatronika motorových vozidel (m/ž/jiné) pro naši vlastní dílnu.

Tvůj profil:

  • dokončené odborné vzdělání v oboru mechatronik motorových vozidel, mechanik motorových vozidel
  • nadšení do práce
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a schopnost týmové spolupráce
  • požadujeme řidičský průkaz skupiny B

Tvé úkoly:

  • montáž pneumatik a servis motorových vozidel
  • samostatná diagnostika a opravy vozidel
  • údržba a zpracování mechanických a elektronických dílů a součástí
  • kontroly stávajících vozidel (bez ohledu na značku)

Druh zaměstnání:

  • plný úvazek, stálý pracovní poměr

Pracoviště:

  • Hauptstraße 96, 01809 Heidenau

Pracovní doba:

  • 8hodinové směny
  • klouzavá pracovní doba
  • pondělí až pátek
  • možnost práce o víkendu

Benefity:

  • firemní školení
  • firemní mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba (možnost ranní a odpolední směny)
  • nápoje zdarma
  • parkoviště zdarma
  • mentoringový program pro zaměstnance
  • slevy na firemní produkty/služby
  • využití dílny

Zvláštní příplatky:

  • spropitné
  • speciální příplatky

Profesní zkušenosti:

  • dokončené vzdělání jako mechatronik motorových vozidel

Předpokládané datum nástupu: 1. 6. 2024

Kontakt:

autoladen-dresden.de GmbH & Co KG
Hauptstraße 96
01809 Heidenau bei Dresden

Tel. +49 (0) 3529 574142 – 0
E-mail: verkauf@autoladen-dresden.de

www.autoladen-dresden.de

Pozice Automechanik, Mechatronik
Obory Auto - moto, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk na komunikativní úrovni
Mzdové podmínky Podle vzájemné dohody
Inzerát přidán dne 13.05.2024

autoladen-dresden.de GmbH und Co KG

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost autoladen-dresden.de GmbH & Co KG, Hauptstraße 96, 01809 Heidenau bei Dresden, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").