Hledám nástupce: předání lékařské praxe v Bavorsku

Samostatná praxe všeobecného lékařství - oblast Bamberg / Lichtenfels / Coburg

 

Zavedená, dobře vedená a dobře organizovaná samostatná praxe všeobecného lékařství, zaměřená na služby praktického lékaře a interní medicínu, se širokým diagnostickým a terapeutickým spektrem k předání v Bavorsku, oblast Bamberg / Lichtenfels / Coburg. Je zde růstový potenciál pro dalších 3–5 let.

Vybavení ordinace a lékařská technika:

12kanálové klidové EKG se sacím systémem, 24hodinové dlouhodobé měření krevního tlaku, 24hodinové měření EKG, ultrazvuková sonda 3,5 konvexní pro vyšetření dutiny břišní a 7,5 lineární pro vyšetření štítné žlázy, funkce plic, jednosměrný doppler pro vyšetření cév, defibrilátor, fyzikální terapie, vybavení pro drobné chirurgické zákroky se skříňkami na obvazový materiál atd. k dispozici.

Prostory a zařízení ordinace:

Krásné, světlé, moderní prostory ordinace v přízemí objektu ležícího v centru, bezbariéroý přístup, parkovací místa před domem.

Zařízení s recepcí/příjmem pacientů a čekárnou se dvěma pracovními místy a dvěma pracovními počítači na příjmu, systém pro management ordinace – účetnictví dokumentaci, 2 ordinace vybavené počítači, 1 převazová místnost se zátěžovým EKG, 1 místnost pro infuze a elektrostimulaci, místnost pro vyšetření ultrazvukem, laboratorní místnost, čekárna s dětským koutkem, pobytová místnost pro zaměstnankyně, 3 toalety, několik místností v podzemním podlaží, které by mohly být také využity jako terapeutické prostory, celkem 140 m2 bez místností v podzemním podlaží, výhodný nájem.

Personál ordinace a pohotovostní služba:

Samostatně pracující, vysoce kvalifikovaný, dobře sehraný a efektivní, přátelský a angažovaný tým zaměstnanců lékařské praxe. Pravidelná pohotovostní služba s praxí na pohotovosti na klinice Lichtenfels.

Infrastruktura v místě a okolí:

Praxe všeobecného lékařství je situována v centru, v místě se nachází 4 pekařství, 2 uzenářství, několik potravinových supermarketů, elektrikáři, autodílny, kostel, fara, mateřská škola, základní škola, sportovní kluby, přímé napojení na dálnici A 73 do Bambergu, Coburgu, Norimberku a Mnichova. Přímé ICE vysokorychlostní vlakové spojení do Mnichova, Berlína a Hamburku. Mezinárodní letiště Norimberk vzdáleno 70 km. Vzdálenost 5 km od známých termálních lázní Bad Staffelstein s rehabilitační klinikou, nejbližší město Lichtenfels (20 000 obyvatel) je vzdáleno 10 km, jsou zde veškerá školská zařízení a nákupní centra, klinika s 9 odbornými odděleními pro interní medicínu specializovaná na gastroenterologii, kardiologii a nefrologii, všeobecnou chirurgii, úrazovou chirurgii, neurochirurgii, gynekologii a porodnictví, anesteziologii s terapií bolesti, ORL oddělení, novostavba kliniky je v provozu od roku 2018.

Lichtenfels má od roku 2016 lékařskou vysokou školu (Medical School – Regiomed) ve spolupráci s univerzitou Split a klinikami Regiomed Coburg, Sonneberg a Hildburghausen.

Vysoce hodnotné prostředí pro trávení volného času díky turistické oblasti Horní údolí Mohanu s klášterem Banz a bazilikou Čtrnácti svatých pomocníků, příznivé životní náklady – nájemné, ceny pozemků, nemovitosti, potraviny a lokální služby.

Bamberg (60 000 obyvatel), vysoce ceněné místo pro trávení volného času, turistické centrum se starým městem, je vzdáleno 18 km. Je zde velká akademická fakultní nemocnice Univerzity Erlangen/Norimberk, všechny školy a rozsáhlá kulturní infrastruktura s koncerty, divadly a mnoha restauracemi.

Coburg (50 000 obyvatel), rovněž ceněné místo pro trávení volného času, je vzdálen 20 km. Jak v Bamberku, tak i v Coburgu sídlí velké firmy ze všech průmyslových odvětví, některé s tisíci zaměstnanců. 

Bavorská vláda v současnosti poskytuje finanční podporu místním ordinacím praktických lékařů. Mohu přislíbit jakoukoliv myslitelnou pomoc při převzetí praxe.

Kontakt na mobil: tel. č. +49 (0)171 4350144

Aktualizováno dne: 7.06.2023 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Lékař - různé specializace, Všeobecný lékař
Obory Zdravotnictví a sociální péče
Typ úvazku Různé možnosti
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Základní hrubá mzda
Identifikační číslo ID-3823/7062023
Inzerát přidán dne 9.05.2023
Sdílet

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Dr. med. Klaus Schulten

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Dr. med. Klaus Schulten, Kirchgasse 4, 96250 Ebensfeld, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"). 

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.