Kuchař-junior (muž/žena), Švýcarsko

Místo výkonu práce: Zweisimmen

Pstruží jezero hledá právě TEBE!

Jsme nádherné a okouzlující volnočasové centrum v rekreační oblasti Gstaad – restaurace u jezera, koktejlový bar, hrad jako stvořený pro svatby, ráj rybářů, gstaadský Bike-World Hotel, B&B, motorkářské srazy, místo pro konání akcí, konferenční centrum.

Jsme malý, ale dynamický a inovativní tým, s nímž získáš komplexní pohled na světovou gastronomii a event management. Záleží nám na tom, aby se hosté cítili dobře, naše akce mají zanechat nezapomenutelné vzpomínky a činnost našeho týmu se řídí uvedenými nároky.

Náš kalendář akcí na rok 2018 je plný a my se těšíme na energické, flexibilní posily, ochotné učit se něčemu novému. Staň se součástí našeho stabilního týmu na nádherném místě, jako stvořeném pro pobyty a rekreaci.

Pro letní sezónu 2018 – od dubna do září/října nabízíme atraktivní pracovní a praktikantská místa v oblasti obsluhy à la carte, obsluhy na banketech, v kuchyni i v našem rybářství.

Kuchař-junior (muž/žena)

Jste plně motivovaní, flexibilní a spontánní, máte rádi každodenní kontakt s hosty, se svým okouzlujícím úsměvem zvládnete i hektické situace, cítíte se dobře v sestaveném pracovním týmu a zacházíte s přírodou a světem zvířat s velkým respektem?

Pak bychom se měli co nejdříve poznat! Odpovězte nám, prosím, v angličtině nebo němčině.

Forellensee Gastro AG
Thunstrasse 32, 3770 Zweisimmen/Gstaad, Švýcarsko 

E-mail: mue@forellensee.ch
Internet: www.forellensee.ch

Kontaktní osoba: pan Daniel Müller

 

Aktualizováno dne: 10.05.2018 | check_circle Nabídka je aktuální | aktuell
Pozice Kuchař
Obory Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)
Identifikační číslo ID-379/10052018
Inzerát přidán dne 20.04.2018
Zobrazeno 39 x
Sdílet