Pracovník pro převoz hotovosti a cenností - Bavorsko

Místo výkonu práce: Řezno (Regensburg) - nástup možný ihned

HLEDÁME

PRACOVNÍKA PRO PŘEVOZ HOTOVOSTI A CENNOSTÍ

na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR pro naší centrálu v Regensburgu

Přihlaste se a staňte se součástí našeho teamu.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE

  • Přeprava hotovosti a cenností pro banky a obchody

POŽADUJEME

  • Občanskou a trestní bezúhonost – čistý výpis z rejstříku trestů
  • Bezdlužnost
  • Schopnost pracovat v teamu a flexibilitu
  • Znalost německého jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Práce v rodinném podniku s dlouholetou tradicí
  • Bezpečná a dlouhodobá práce
  • Přatelská a otevřená pracovní atmosféra
  • Podpora ve všech oblastech zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a školení
  • Pracovní doba 5 dnů v týdnu (pondělí – pátek)
  • Mzda dle tarifu 19,32 EUR hrubého/hodina

KONTAKT

Pro více informací nás kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle, nebo pište e-mail.

Götz-Geld- und Wertedienste GmbH
Herr D. Finsel
Hofer Str. 8
93057 Regensburg
Tel.: +49 941 6404 337
E-Mail: d.finsel@goetz-fm.com

Je také možné využít online odpověď na našich webových stránkách:

www.goetz-fm.com/karriere

Pozice Řidič, Pracovník ostrahy
Obory Doprava, logistika a zásobování, Ostraha a bezpečnost, Služby
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Podmínka
Základní hrubá mzda 19.32 € / hodina
Inzerát přidán dne 7.09.2022

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Götz-Geld- und Wertedienste GmbH, Hofer Str. 8, 93057 Regensburg, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").