Obsluha strojů ve výrobě hliníkových tub (m/ž/jiné) - Sasko, příhraniční region

Místo výkonu práce: 07952 Pausa-Mühltroff (u Plavna, Fojtsko) - nástup možný ihned

Vytlačit tubu je snadné, vyrobit ji už ne!

My to dokážeme – Vyzkoušej to také!

Hledáme

OBSLUHU STROJŮ VE VÝROBĚ HLINÍKOVÝCH TUB (M/Ž/JINÉ)

LINHARDT - jeden z předních výrobců obalových materiálů v Evropě, Ti nabízí širokou škálu možností, jak v rámci našeho produktového portfolia posílit svého týmového ducha a vůli profesně se rozvíjet.

A co je na tom nejlepší? Díky udržitelným obalům příznivě ovlivňujeme nejen Tvůj život, ale i životy nás všech.

Naše výrobky bere člověk do ruky každý den. Nabízíme nejen udržitelná obalová řešení, ale také udržitelná pracovní místa v rodinném pracovním prostředí. Navíc můžeš pracovat tam, kam ostatní jezdí relaxovat a podnikat nejrůznější outdoorové aktivity.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • dohled nad výrobním procesem a pravidelná kontrola kvality vyráběných tub
  • odstraňování drobných poruch ve výrobním procesu
  • čištění strojů a zařízení
  • podpora seřizovačů strojů při nastavování / přestavbě zařízení
  • plnění strojů potřebnými výrobními a provozními prostředky
  • práce v oblasti lisování, potisku nebo balení

POŽADAVKY

  • tato pozice nevyžaduje odborné vzdělání ani praxi v oboru, je vhodná i pro uchazeče z jiných profesí
  • ochota pracovat na směny a o víkendech
  • spolehlivost, flexibilita a samostatnost při práci

NABÍZÍME

  • jisté pracovní místo v rodinné firmě
  • férový plat
  • zapracování zkušeným kolegou
  • soudržnost a vzájemnou podporu
  • práci v mladém, přátelském týmu
  • dobré propojení soukromého a pracovního života
  • firemní akce
  • vánoční prémie a příplatky na dovolenou, penzijní připojištění, týmové prémie atd.
  • širokou škálu benefitů, jako je např. úhrada školkovného a poplatků za družinu, příspěvek na fitness, moderní IT vybavení, pronájem jízdních kol, zaměstnanecké slevy atd.

KONTAKT

Podrobné popisy pracovních pozic a další zajímavé pracovní nabídky najdete na: LINHARDT.COM/KARRIERE

Přihlášky uchazečů prosíme prostřednictvím našich webových stránek nebo e-mailem na: bewerbung.lp@linhardt.com

LINHARDT GmbH
paní Anja Harnisch • Tel + (0) 37432 605-762

Zeulenrodaer Straße 49 • 07952 Pausa-Mühltroff

bewerbung.lp@linhardt.com

LINHARDT.COM/KARRIERE

Pozice Dělník ve výrobě, Operátor výroby, Pracovník pro obsluhu strojů
Obory Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Základní
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 11.08.2022

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost LINHARDT GmbH, Zeulenrodaer Straße 49, 07952 Pausa-Mühltroff, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").