Vychystáváč/ka a balič/ka objednávek (m/f/d) - Bavorsko

Místo výkonu práce: 96138 Burgebrach (u Bamberku) - nástup možný ihned - plný úvazek

Náplň práce

Máte rádi svět logistiky? Nekonečné uličky, kilometry dopravních pásů a regály vysoké jako dům? Chcete s námi lámat přepravní rekordy? Pak máme práci přesně pro Vás:

Vychystáváč/ka a balič/ka objednávek (m/f/d)

pro naši logistiku (plný úvazek)

Naše nabídka

  • Lidský přístup
  • 30 dní dovolené
  • Atraktivní ohodnocení, odměna na základě výkonu, vánoční prémie a podnikové penzijní připojištění
  • Příjemná pracovní atmosféra a plochá firemní hierarchie
  • Moderní pracoviště daleko od městského hluku a dopravních zácp
  • Lekce angličtiny zdarma
  • Firemní benefity a zaměstnanecké slevy
  • Kantýna s rozmanitou nabídkou a čerstvě připravovanými pokrmy
  • Plně vybavená hudební zkušebna
  • Moderní posilovna pro zaměstnance zdarma
  • Bezplatné nabíjecí stanice pro elektromobily během pracovní doby

Naše firma stále roste a nyní hledáme právě Vás pro posílení našeho logistického týmu:

Vaše úkoly

  • Vychystávání zboží s použitím ručního skeneru
  • Balení a příprava zboží k odeslání našim zákazníkům
  • Příprava přepravní dokumentace a balíkování
  • Nakládání balíků do 60 kg v nakládacích můstcích/vozech

Váš profil

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti skladnictví/logistiky
  • Znalost práce s PC
  • Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
  • Samostatnost a svědomitost
  • Ochota pracovat ve dvou směnách
  • Lehce pokročilá znalost němčiny (B1)

Oceníme

  • Platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku
  • Zkušenosti s manipulací s průmyslovými vozidly

Kdo jsme?

Musikhaus Thomann sídlící v Treppendorfu je největším evropským prodejcem hudebnin s přibližně 1 500 zaměstnanci. Jsme rodinný podnik a mimo hudebních nástrojů a příslušenství nabízíme také osvětlovací systémy a jevištní a studiovou techniku. Prodejní plocha přes 5 500 metrů čtverečních, rozsáhlý internetový obchod a sklad s více než 100 000 položkami nám zajišťují pozici lídra na trhu. Naši prodejní konzultanti (většinou sami hudebníci) a rodilí mluvčí z 18 zemí se starají o více než 13 milionů zákazníků z celého světa a zajišťují expedici až 38 000 balíků každý den.

Zaujala Vás naše nabídka?

V tom případě se těšíme na Vaši odpověď! Prosíme Vás o zaslání relevantních dokumentů (motivační dopis, životopis, certifikáty) a Vašeho platového očekávání.

Thomann GmbH
Hans-Thomann-Str. 1
96138 Burgebrach

Tel./WhatsApp: 0049 (0)9546 9223 1187
jobs@thomann.de

Pozice Řidič vysokozdvižného vozíku (Řidič VZV), Skladník/manipulant, Vychystávač
Obory Doprava, logistika a zásobování
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu určitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)
Mzdové podmínky
Inzerát přidán dne 19.07.2022