Pomocný dělník v oboru zahradnictví a krajinářství – Bavorsko

Sídlo: 97355 Kleinlangheim (mezi Würzburgem a Bambergem) - plný nebo částečný úvazek - nástup možný ihned - německá pracovní smlouva na dobu neurčitou

Proč vlastně u nás ještě nepracuješ?

Jsme malý, rodinný podnik se zaměřením na zahradnictví a krajinářství v Bavorsku. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití, proto s nimi udržujeme přátelské vztahy. Budeš ses cítit dobře a budeme si tě vážit, protože práce máme stále dost. Pokud máš motivaci a chceš přiložit ruku k dílu, jsi u nás na správné adrese.

Přihlas se na pozici

pomocného dělníka v oboru zahradnictví a krajinářství.

Plný/částečný úvazek, uvítáme i pracovníky přicházející z jiných oborů.

Tvoje úkoly u nás:

  • podpora při péči o zeleň v oblasti zahradnictví a krajinářství
  • péče o zeleň a trávníky
  • úklid listí
  • péče o dřeviny a rostliny
  • bagrování
  • kamenické práce (zdění, dláždění atd.)
  • zemní práce
  • kácení stromů a odstraňování pařezů

Co očekáváme:

  • motivovanou spolupráci
  • ochotu se učit a otevřenost
  • práce venku pro Tebe není žádný problém
  • řemeslnou zručnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • dokončené očkování proti onemocnění covid-19

Požadované jazykové znalosti

  • základní znalost němčiny nebo angličtiny nutná
  • popřípadě (pokud to bude nutné / v případě zájmu) zajistíme kurz němčiny a uhradíme část nákladů na něj

Co nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • rozmanitou pracovní náplň
  • mzdu odpovídající výkonu
  • vynikající možnosti kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • pracovní oděv
  • práci s moderními stroji
  • firemní akce
  • pomoc při hledání bydlení
  • náklady na bydlení za první 4 týdny uhradíme
  • možnost pravidelných cest domů podle dohody

Kontakt

Máš zájem? V tom případě nám jednoduše napiš e-mail na: Hallo@Evergreen-Service.de

Pošli nám pár informací o sobě a my Ti potom rádi zavoláme.

Těšíme se na Tvou přihlášku uchazeče.

Evergreen - Heim & Gartenservice
Inh. Andreas Locher
Dahlienstraße 9
97355 Kleinlangheim

Hallo@Evergreen-Service.de

www.evergreen-service.de

Pozice Pomocná síla, Zahradník, Dělník ve stavebnictví, Lesní dělník
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ úvazku Nezáleží
Požadované jazykové znalosti Deutsch- oder Englischkenntnisse
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 14.12.2021

Evergreen - Heim und Gartenservice

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Evergreen - Heim & Gartenservice - Inh. Andreas Locher, Dahlienstraße 9, 97355 Kleinlangheim, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").