Kuchař [ m | ž | jiné ] – Stuttgart, Německo

Pracoviště: Kickers Clubrestaurant, 70597 Stuttgart – plný úvazek – 5denní pracovní týden, nebo možnost částečného úvazku, nástup ihned

V našem velkorysém restaurantu najdou své místo velké i malé skupiny hostů. Naše hosty rozmazlujeme sezónní a regionální kuchyní. Na naší terase s pivní zahrádkou s výhledem na tréninkový areál sportovního klubu Stuttgarter Kickers také nabízíme různé akce, jako např. grilovací večery. Dále pečujeme o naše hosty i při cateringu & slavnostech v různých lokacích.

Kuchař [ m | ž | jiné ]

 

Co Tvá práce obnáší

V souladu s firemní a kuchařskou filozofií se cítíte odpovědní za to, aby se hosté dobře cítili, a s vlastní odpovědností spolupracujete v týmu 4–8 zaměstnanců kuchyně. Podporujete šéfkuchaře při veškerých úkolech a při organizaci všech prací v kuchyni. Zajišťujete domluvu, přípravné práce a realizaci činností v souvislosti s přípravou slavností, menu a oslav. 

 

Co od Tebe požadujeme

Upřednostňujeme dokončené odborné vzdělání jako kuchař/kuchařka s odpovídající odbornou praxí v oblasti švábské regionální gastronomie. Základem Vaší práce je láska k čerstvým produktům, silný smysl pro kvalitu, efektivní způsob práce, schopnost týmové spolupráce, smysl pro odpovědnost a znalost německé kuchyně.

 

Co Ti nabízíme

Rozmanitou pracovní náplň v příjemné pracovní atmosféře, mzdu odpovídající výkonu v mladém týmu. Kromě příplatků za práci o víkendech, svátcích a v noci se můžeš těšit na příspěvek na Vánoce a na dovolenou. Proplácení přesčasů a vzdělávací seminář v Dehoga-Akademii završují naši nabídku.

 

Práce v Kickers Clubrestaurantu

Těšíme se na Tvou přihlášku uchazeče poštou na
Kickers Clubrestaurant 
Königsträßle 58, 70597 Stuttgart

Nebo nám své podklady pošli e-mailem na:
karriere@kickers-clubrestaurant.de

www.kickers-clubrestaurant.de

Aktualizováno dne: 23.11.2021 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Kuchař
Obory Gastronomie a pohostinství
Typ úvazku Nezáleží
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti
Základní hrubá mzda
Identifikační číslo ID-2811/23112021
Inzerát přidán dne 19.11.2021
Sdílet

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

Kickers Clubrestaurant

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Kickers Clubrestaurant, Königsträßle 58, 70597 Stuttgart, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"). 

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.