Zaměstnanec na péči o prázdninové byty - Krušné hory, Sasko (v pohraničí)

Místo výkonu práce: Johanngeorgenstadt - práce na zkrácený úvazek - služební byt je k dispozici - nástup možný ihned

K rozšíření našeho stávajícího týmu aktuálně hledáme

zaměstnance (m/ž/jiné) na péči o naše prázdninové byty

Jako městský bytový podnik pečujeme v současnosti asi o 800 vlastních bytových jednotek. Kromě toho disponujeme také vlastními prázdninovými byty.

Na péči o naše prázdninové apartmány a související služby hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu zaměstnance (m/ž/jiné) na částečný úvazek, popř. na bázi. takzvaného „minijobu“.

Rádi Vám dáme k dispozici služební byt.

Vaše pracovní náplň

  • příjem hostů ubytovaných v prázdninovém bytě a rozloučení s nimi při odjezdu podle potřeby
  • odpovědnost za pořádek a čistotu v našich apartmánech
  • úklid našich apartmánů, popř. úklid dalších objektů
  • koordinace služeb prádelny (dohoda s prádelnou je zajištěna)
  • úzká spolupráce v ostatních oblastech, jako je domácí technika a hlášení technických nedostatků či škod
  • další úkoly možné dle domluvy

Váš profil

  • těší Vás pořádek a čistota
  • rádi uklízíte a máte smysl pro detail
  • v kontaktu se zákazníkem jste přátelští, uvážliví a zaměření na služby
  • vyznačujete se osobní odpovědností, spolehlivostí a korektním způsobem práce
  • pracujete s nasazením (jste ochotni pracovat také o víkendu, o prázdninách a svátcích)
  • požadujeme znalost němčiny
  • schopnost týmové spolupráce je Vaše silná stránka
  • jste mobilní a máte řidičský průkaz na osobní automobil
  • uvítáme i pracovníky přicházející z jiných oborů

Dokázali jsme Vás zaujmout touto pracovní nabídkou?

V tom případě zašlete svou přihlášku uchazeče včetně motivačního dopisu, životopisu a dokladů o vzdělání, s uvedením Vašeho nejbližšího možného termínu nástupu a představy o mzdě, přednostně e-mailem na níže e-mailovou uvedenou adresu, nebo poštou.

Těšíme se na Vaše přihlášky!

Wohnbau Johanngeorgenstadt GmbH

Schillerstraße 3

08349 Johanngeorgenstadt

E-mail: post@wohnbau-johanngeorgenstadt.de

Pozice Domovník/správce objektu, Pracovník úklidu/Uklízečka
Obory Cestovní ruch a ubytování, Služby, Stavebnictví a reality
Typ úvazku Zkrácený úvazek
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Podmínka
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 24.11.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Wohnbau Johanngeorgenstadt GmbH, Schillerstraße 3, 08349 Johanngeorgenstadt, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").