Domovník / Údržbář - Sasko (Krušné hory, v pohraničí)

Místo výkonu práce: 09484 Kurort Oberwiesenthal - nástup možný ihned - ubytování zajištěno - na plný úvazek

Jsme 4* Hotel Rathaushotels Oberwiesenthal v Německu, který se skládá ze 3 Hotelu (Rathaus, Keilberg, Miriquidi). Náš hotel je umístěn na náměstí Kurort Oberwiesenthal a nabízí ubytování s Premium All Inklusive.

Hledáme

nutně k okamžitému nástupu

na plný úvazek

Domovníka / Údržbáře

(m/ž/jiné).

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je údržba, lehčí opravy našich 3 budov hotelu. Německý jazyk je výhodou.

Další náplní práce je transport mezi třemi hotely. V zimě je též nezbytnou součástí odklízení sněhu.

Nabízíme

  • Nabízíme pravidelnou pracovní dobu (ranní a odpolední) a nadstandardní ohodnocení.
  • Rádi Vám poskytneme i ubytování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Ubytování, strava, pravidelná výplata, příspěvek na dopravu.

Očekáváme

  • Znalost němčiny je žádoucí (A2), i když téměř všichni zaměstnanci pocházejí z České republiky.
  • Řidičský průkaz: B

Kontakt

Všechny přihlášky prosím zasílejte na: bewerbung@rathaushotels.de.

Do průvodního dopisu prosím vložte stručný životopis a nejbližší datum Vašeho nástupu. Náš mladý dynamický tým nutně potřebuje podporu.

Rathaushotels Oberwiesenthal
Markt 15
09484 Kurort Oberwiesenthal

Tel.: 0049 (0)37348 / 10-5
E-mail: bewerbung@rathaushotels.de

www.rathaushotels.de

Pozice Domovník/správce objektu, Řemeslník (různá řemesla), Údržbář
Obory Cestovní ruch a ubytování, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Mírně pokročilá (A2)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 23.09.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost CHP Hotelbetriebsgesellschaft mbH - Rathaushotels Oberwiesenthal, Markt 15, 09484 Kurort Oberwiesenthal, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").