Vedoucí restaurace - Sasko (Krušné hory, v pohraničí)

Místo výkonu práce: 09484 Kurort Oberwiesenthal - nástup možný ihned - ubytování zajištěno - na plný úvazek

Jsme 4* Hotel Rathaushotels Oberwiesenthal v Německu, který se skládá ze 3 Hotelu (Rathaus, Keilberg, Miriquidi). Náš hotel je umístěn na náměstí Kurort Oberwiesenthal a nabízí ubytování s Premium All Inklusive.

Hledáme

motivované zaměstnance s okamžitým nástupem

na plný úvazek na pozici

Vedoucí restaurace

(m/ž/jiné).

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme manažera restaurace s profesionálními zkušenostmi pro naše hotelové restaurace.

Vaše úkoly: Ve své práci zajistíte, aby služba proběhla hladce prostřednictvím vašich schopností a odborných znalostí. Dále se staráte o týdenní objednávky, měsíční inventury, návrh rozpisu služeb a roční plánování dovolené.

Pracovní doba vyžaduje od vedoucího oddělení vysokou míru flexibility. V závislosti na objemu práce a obsazenosti jsou možné časné a pozdní směny i částečné směny. Podporujete vedení při náboru a plánování personálu.

Váš profil

Absolvovali jste školení v hotelovém nebo stravovacím průmyslu. Ve výše zmíněné profesní oblasti jste již získali počáteční pracovní zkušenosti Jste odolní, projevujete iniciativu a diplomaticky řešíte problémy všeho druhu Vyznačujete se přátelským a zdvořilým přístupem k hostům, dobře upraveným vzhledem a strukturovaným způsobem práce.

Mezi vaše vlastnosti patří flexibilita a vysoká míra týmové práce, ale jste také schopni pracovat sami Předpokládáme, že budete vždy jednat čestně, závazně, ochotně a zodpovědně.

Nabízíme

  • Náš dynamický a vstřícný tým vás bude aktivně trénovat a mile vás přivítá od začátku.
  • Nabízíme vám příjemnou pracovní atmosféru, moderní pracoviště a mnoho výhod 4hvězdičkového hotelu spravovaného majitelem.
  • Nabízíme běžnou pracovní dobu, normální směnný systém (časná, pozdní nebo střední směna), žádné noční směny a platby nad rámec kolektivní smlouvy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Ubytování, strava, pravidelná výplata, příspěvek na dopravu.

Očekáváme

  • Německý jazyk - Začátečník (A2)
  • Řidičský průkaz: B

Kontakt

Všechny přihlášky prosím zasílejte na: bewerbung@rathaushotels.de.

Do průvodního dopisu prosím vložte stručný životopis a nejbližší datum Vašeho nástupu.

Rathaushotels Oberwiesenthal
Markt 15
09484 Kurort Oberwiesenthal

Tel.: 0049 (0)37348 / 10-5
E-mail: bewerbung@rathaushotels.de

www.rathaushotels.de

Pozice Vedoucí/manažer restaurace
Obory Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Mírně pokročilá (A2)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 23.09.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost CHP Hotelbetriebsgesellschaft mbH - Rathaushotels Oberwiesenthal, Markt 15, 09484 Kurort Oberwiesenthal, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").