Pomocný kuchař / pomocník v kuchyni se zkušeností v oboru - Durynsko

Místo výkonu práce: hotel v centru města Erfurt - práce na celý úvazek - znalost německého jazyka není podmínkou - ubytování zajištěno

Nabízíme pracovní místo

pomocného kuchaře / pomocníka v kuchyni

se zkušeností v oboru gastronomie.

Požadavky:

  • vzdělání v oboru pro pozici pomocný kuchař
  • uvítáme rovněž pomocníka v kuchyni se zkušeností v oboru
  • zájem o práci v sushirestaurantu
  • znalost německého jazyka není podmínkou, hoříme rovněž anglicky
  • nevyžadujeme řidičský průkaz

Náplň práce:

  • přípravné práce pro kuchaře
  • grilování/fritování
  • příprava salátů (krájení)

Pracovní doba:

  • práce na celý úvazek
  • práce od úterý do neděle, také o víkendech
  • možnost práce v blocích (pro více volných dní na cestování domů)

Odměna:

  • 1.500 až 1.700 Euro netto, plus příplatky za víkendy
  • malý byt poskytneme zdarma

Kontakt/Zaměstnavatel:

VONBERG Personal GmbH

Rosa-Luxemburg-Str. 11

D-02782 Seifhennersdorf

Kontaktní osoba: Friederike Cieslak

Tel.: +49-3586-390-1220

E-mail: info@vonberg-personal.de

Pozice Kuchař, Pomocná síla do kuchyně
Obory Gastronomie a pohostinství
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Výhodou, ale není podmínkou
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 3.09.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost VONBERG Personal GmbH, Rosa-Luxemburg-Strasse 11, 02782 Seifhennersdorf, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").