Pokojská / uklízeč pro hostel - Berlín

Místo výkonu práce: Three Little Pigs Hostel - na plný nebo zkrácený úvazek - možnost zajištění ubytování - nástup možný ihned

Three Little Pigs, oblíbený hostel s 360 lůžky, který se nachází v blízkosti Potsdamer Platz a který má skvělou atmosféru, hledá

pokojskou / uklízeče.

Pracovní doba:

  • možná práce na plný i poloviční úvazek
  • rámcová pracovní doba od 8-17 hod. dle dohody
  • pondělí – neděle, 5 dní v týdnu
  • práce o svátcích

Pracovní náplň:

  • úklid a údržba našich pokojů, podlaží a veřejných prostor hostelu
  • podpora vedoucí hostelu ve všech oblastech, týkajících se úklidu

Co od Vás požadujeme:

  • základní dovednosti v úklidu domácnosti
  • spolehlivost a flexibilitu
  • ochotu pracovat o víkendech a o svátcích
  • základní znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme:

  • odměnu ve výši 11,55 € / hod. hrubého
  • rozmanitou pracovní náplň v motivovaném, mezinárodním týmu ve vzrušujícím městě
  • pevnou pracovní dobu bez odpoledních a nočních směn, možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • včasná výplata za každou odpracovanou hodinu
  • možnost práce přesčas
  • příplatky za práci o svátcích
  • pracovní smlouvu dle německých zvyklostí
  • možnost zajištění ubytování

Kontakt

Three Little Pigs Hostel
Blessing & Schoenermark GbR
Stresemannstraße 66
10963 Berlin

Tel:: +49 (0)30 - 26 39 588 0
E-mail: job@three-little-pigs.de

Pozice Pokojská
Obory Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství
Typ úvazku Nezáleží
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Základní (A1), Anglický jazyk - Základní (A1), alespoň jeden jazyk
Základní hrubá mzda 11.55 € / hodina
Inzerát přidán dne 16.08.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Three Little Pigs Hostel - Blessing & Schoenermark GbR, Stresemannstraße 66, 10963 Berlin, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").