Svářeč metodou MAG/MIG a WIG (m/ž/jiné) - Sasko (v pohraničí)

Místo výkonu práce: 01904 Neukirch/Lausitz (ideální pro české pendlery ze Šluknovského výběžku) - na plný úvazek - nástup možný ihned

Společnost Käppler & Pausch GmbH se sídlem v obci Neukirch/Lausitz je perspektivní, středně velký podnik působící v oblasti kovovýroby s asi 160 zaměstnanci a moderním strojovým parkem v areálu o rozloze více než 17 000 m 2. S nejmodernější kovozpracovatelskou technologií pracujeme pro zákazníky v celé Evropě a poskytujeme jim komplexní technické poradenství.

Jako posilu do našeho týmu hledáme k okamžitému nástupu

svářeče metodou MAG/MIG a WIG

pro práci s ocelí, ušlechtilou ocelí a hliníkem  (m/ž/jiné)

Vaše náplň práce

  • samostatné spojování a sváření stavebních bloků podle výkresů
  • následné opracování svařených bloků
  • zajištění kvality pomocí měření, kontrol a dokumentace
  • odpovědnost za pořádek a čistotu zařízení a výrobního prostoru

Váš profil

  • dokončené vzdělání v profesi z oblasti kovovýroby
  • víceletá praxe jako MAG a WIG svářeč
  • platné svářečské oprávnění MAG 135/ WIG 141
  • dobrá znalost němčiny slovem i písmem (úroveň znalostí B1)
  • jistota ve čtení výkresů a kusovníků
  • ideálně zkušenost a robotickým svářením (zn. Reis)
  • samostatná práce, smysl pro kvalitu, vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, angažovanost a schopnost týmové spolupráce
  • ochota pracovat ve dvou- nebo třísměnném systému

Co Vám nabízíme

  • rozmanitou, zajímavou činnost v kvalifikovaném a angažovaném týmu s kolegy hovořícími německy, česky a polsky
  • otevřenou, kolegiální pracovní atmosféru
  • 39hodinový pracovní týden
  • možnosti získání, rozšíření a zvýšení kvalifikace
  • podnikové důchodové zabezpečení
  • JobRad
  • Shopping Card s kreditem 44 eur měsíčně

Vzbudili jsme Váš zájem?

V tom případě se těšíme na Vaše přihlášky s vypovídajícími podklady o uchazeči, přednostně ve formátu PDF e-mailem na bewerbung@kaeppler-pausch.de.

Další informace vám ochotně poskytne paní Peggy Kurze telefonicky na čísle: +49 35951/36 72 61.

Těšíme se na seznámení s Vámi.

Kontakt:

Käppler & Pausch GmbH
Bönnigheimer Ring 39
01904 Neukirch/Lausitz

Kontaktní osoba: paní Peggy Kurze
Tel.: +49 35951/36 72 61
E-mail: bewerbung@kaeppler-pausch.de

Pozice Svářeč
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Strojírenství
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 3.08.2021

Käppler und Pausch GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Käppler & Pausch GmbH, Bönnigheimer Ring 39, 01904 Neukirch/Lausitz, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").