Profesionální řidič (m/ž) pro národní dálkovou dopravu / skupinu CE - Německo

Firemní sídlo: Wilsdruff, Sasko (u Drážďan) - nástup možný ihned - německá pracovní smlouva

Richard Roitzsch und Sohn Spedition GmbH je rodinný podnik s mnohaletou tradicí a zkušeností se sídlem ve Wilsdruffu a hledá

Profesionálního řidiče (m/ž) pro národní dálkovou dopravu / skupinu CE

pro tahače s návěsy tautliner a Walking Floor

Náplň práce

Každodenní včasné zásobování našich klientů | péče o vozidlo a kontrola stavu v zájmu bezpečnosti provozu | odbavení dokladů o nákladu | zajištění zboží či nákladu | nasazení v dálkové dopravě v Německu a zemích Beneluxu

Váš profil

Karta řidiče / řidičský průkaz sk. CE / C95 | základní znalost němčiny | spolehlivost, flexibilita, potřebná odolnost vůči zátěži | přátelské a prozákaznicky orientované vystupování s dobrým způsobem komunikace

Nabízíme

Stabilní pracovní místo a pevný pracovní poměr na dobu neurčitou | kolegiální firemní atmosféru | včasnou výplatu mzdy | zajištění Vašich modulových školení podle C95 (dle něm. zákona o základní kvalifikaci a dalším vzdělávání řidičů určitých nákladních vozidel pro přepravu zboží a osob) | stálé vozidlo | víkendy doma

Kontakt

Sjednání termínu pohovoru na +49 (0) 35204 / 5441. Vaše nabídky s podklady posílejte prosím ve formátu PDF e-mailem na personal@roitzsch-spedition.de nebo poštou na Richard Roitzsch und Sohn Spedition GmbH, Personalabteilung, Freiberger Straße 61, 01723 Wilsdruff

Pozice Řidič, Řidič cisternových vozů, Řidič kamionu
Obory Doprava, logistika a zásobování
Typ úvazku Plný úvazek
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Basiskenntnisse
Mzdové podmínky Podle vzájemné dohody
Inzerát přidán dne 27.06.2023

Richard Roitzsch und Sohn Spedition GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Richard Roitzsch und Sohn Spedition GmbH, Freiberger Straße 61, 01723 Wilsdruff, Deutschland, HRB: Dresden 1955 (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").