Mechatronik / Technik užitkových vozidel - Sasko

Místo výkonu práce: Hoyerswerda - Nástup možný ihned - Pracovní poměr na plný úvazek

Skupina Herrmann Lausitz je na trhu již více než 40 let. S renomovanými značkami, jako jsou MAN, IVECO, PREMIO Reifen + Autoservice a Schmitz Cargobull, se v našich pobočkách postaráme o všechny potřeby v oblasti užitkových vozidel.

Pracujeme s nejmodernější diagnostickou technologií.

Do týmu hledáme

3 zkušené mechatroniky.

Náplň práce:

  • Údržba a opravy užitkových vozidel a nástaveb
  • Údržba mechanických a elektrických součástí
  • Opravy pro zachování mobility (pohotovostní služba)
  • Diagnostika závad pomocí moderních diagnostických zařízení (tablet nebo PC)

Co čekáme od vás?

  • Ukončené odborné vzdělání v oboru mechatronik motorových vozidel nebo mistr řemeslník motorových vozidel.
  • Profesní zkušenosti jsou žádoucí
  • Požaduje se řidičský průkaz skupiny 3/B, skupina 2/CE je žádoucí
  • Znalosti němčiny na komunikativní úroveň
  • Schopnost pracovat v týmu, komunikační dovednosti a ochota absolvovat další školení
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Pečlivý a nezávislý způsob práce
  • Ochota učit se a převzít odpovědnost

Co nabízíme?

  • Značková specializovaná dílna (MAN, IVECO, SchmitzCargobull)
  • Trvalý pracovní poměr na plný úvazek
  • Společnost řízená majitelem - přátelská rodinná atmosféra
  • Zkušený, přátelský tým s plochou hierarchií.
  • Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
  • Dobře vybavené pracoviště
  • Možnost rychle převzít odpovědnost a přispět vlastními nápady.
  • Firemní lékař
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu
  • Jisté zaměstnání s perspektivou do budoucna
  • Místo výkonu práce: Hoyerswerda, Sasko

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu karriere@herrmann-lausitz.de a do předmětu zprávy uveďte mechatronik motorových vozidel (technologie užitkových vozidel). Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

AH-Autohof Hoyerswerda GmbH
Nardter Weg 4
02977 Hoyerswerda

karriere@herrmann-lausitz.de
www.herrmann-lausitz.de

Pozice Automechanik, Mechanik nákladních vozidel, Mechanik užitkových vozidel, Mechatronik
Obory Auto - moto, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk na komunikativní úrovni
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 23.06.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost AH-Autohof Hoyerswerda GmbH, Nardter Weg 4, 02977 Hoyerswerda, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").