Pomocník do výroby - Eschenbach, Bavorsko

Pracoviště: Eschenbach (Horní Falc) – nástup možný ihned - německá pracovní smlouva

Nemůžete najít práci, i kdybyste se na hlavu stavěli? Stále se potýkáte s překážkami? Ušetřete si čas! Naše společnost Schmidt und Wifling Vám pomůže nalézt vhodné zaměstnání. V oblasti personálních služeb působíme přes 25 let a úspěšnost naší činnosti můžeme s hrdostí doložit tím, že máme asi 1 000 zaměstnanců v 5 pobočkách. Profitujte i Vy z našich dlouholetých zkušeností, kontakt a know-how v této oblasti!

Hledáme k okamžitému nástupu následující zaměstnance (m/ž/jiné):

- Pomocník do výroby

lokalita: Eschenbach

Pracovní náplň:

  • Směnný provoz (vollkonti ) 2,2,2,4 dny volno
  • Výroba měděných letovaných destiček, produkty do chladičů, PC

Požadujeme:

  • Dobrou němčinu
  • Pracovitost a spolehlivost
  • K dispozici auto k přepravení na pracoviště

Nabízíme:

  • mzdu 16,13 € / hod.
  • Německou pracovní smlouvu
  • Sociální a zdravotní pojištění
  • Pravidelný výplatní termín
  • Příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
  • Česky hovořící kolegyně k dispozici

Ihr Jobprofi - Schmidt und Wifling

Schmidt & Wifling Weiden GmbH

Kontaktní osoba: Renata Meyer
Tel.: +49 (961) 3 90 81-16
Renata.Meyer@Schmidt-Wifling.de

Raiffeisenstraße 2
92637 Weiden

www.schmidt-wifling.de

Pozice Pomocná síla do výroby
Obory Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Gut (B2)
Základní hrubá mzda 16.13 € / hodina
Inzerát přidán dne 21.06.2021

Schmidt und Wifling Weiden GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Schmidt & Wifling Weiden GmbH, Raiffeisenstraße 2, 92637 Weiden, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").