Řidič-prodavač (kuchař junior / výpomoc do kuchyně) pro mobilní prodej (nadregionální) – Stuttgart

Sídlo firmy: v blízkosti české hranice (6 km od hraničního přechodu Waidhaus) – pracoviště: Stuttgart

Prodejce grilovaných kuřat Schmucker je zavedený rodinný podnik v Eslarnu v blízkosti české hranice (6 km od hraničního přechodu Waidhaus – A6).

Nás podnik byl založen v roce 1954 a od roku 1978 provozuje mobilní prodej.

K okamžitému nástupu hledáme:

1 kuchaře juniora / výpomoc do kuchyně pro nadregionální prodej na plný úvazek jako spolujezdce

Požadujeme řidičský průkaz sk. B, znalost angličtiny (střední úroveň / základní znalost)

Praktické informace k pracovní pozici:

Pracoviště (prodejní místo) se nachází ve Stuttgartu. Prodáváme zde z našeho prodejního vozidla na třech různých stanovištích. Náš zaměstnanec se nachází mimo sídlo naší firmy zpravidla 19 dní, z toho je 18 dní pracovních a 1 neděle je volná. Potom má 8 dní volno (popř. také někdy 13 dní). Termíny nám určuje pořadatel.

Kromě toho hledáme:

1 flexibilního kuchaře / výpomoc do kuchyně z příhraničního regionu pro regionální prodej

   na částečný úvazek nebo za základní odměnu 450 eur (zpravidla každodenní návrat domů)

Požadujeme řidičský průkaz sk. B, znalost němčiny nebo angličtiny (základní znalost)

Zaměstnanec bude jezdit jako kuchař junior / výpomoc v kuchyni spolu s dalším pracovníkem. Máme stanoviště pro prodejní vozidla s německými zákazníky a anglicky mluvícími zákazníky (regionální americká základna). Stačí proto znalost jedné z obou řečí: buď znalost němčiny, nebo angličtiny.

Pracovní náplň:

  • příprava a prodej jídel
  • průběžný úklid a čištění
  • dokumentace hygienických kontrol

Požadavky:

  • ochota podávat výkon, spolehlivost a smysl pro týmovou spolupráci
  • čistotný, hygienický způsob práce (HACCP)
  • přátelské jednání

Nabízíme:

  • stálý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • německou pracovní smlouvu

Máte zájem?

Svou přihlášku uchazeče posílejte – pokud možno v německém jazyce – jako dokument Word na: info@schmucker-eslarn.de

Hans Schmucker Geflügelbraterei
Waidhauser Straße 34
92693 Eslarn

E-Mail: info@schmucker-eslarn.de

Pozice Řidič, Grilmistr, Kuchař, Pomocná síla do kuchyně, Pomocná síla obsluhy
Obory Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Potravinářství
Požadované jazykové znalosti Anglický jazyk - Středně pokročilá (B1)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 8.06.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Hans Schmucker Geflügelbraterei, Waidhauser Straße 34, 92693 Eslarn, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").