Pracovní síla na úklid - Sasko (v pohraničí)

Místo výkonu práce: Altenberg, Geising, Glashütte a širší okolí - ideální pro pendlery z regionu Dubí - Košťany - Novosedlice

Hledáme spolehlivou

pracovní sílu na úklid

na 20 – 30 hodin týdně

Místo výkonu práce

  • Altenberg, Geising, Glashütte a širší okolí (Sasko, v pohraničí)

Pracovní náplň

  • úklid kanceláří, obchodních a bytových prostor

Očekáváme

  • řidičský průkaz je nutný
  • znalost německého jazyku (na komunikativní úrovní)
  • praxe v oblasti úklidu

Nabízíme

  • plat podle kolektivní smlouvy
  • trvalý pracovní poměr
  • náhradu cestovních výdajů

Kontakt

Nabídky prosím zasílejte na: info@gohan.de

GOHAN GmbH
Obere Hauptstraße 108a
01768 Glashütte

Kontaktní osoba: Elisabeth Gohan
Tel.: +49 (0)35053 3171 0
info@gohan.de

Pozice Pracovník úklidu/Uklízečka
Obory Řemeslné a manuální práce, Služby, Stavebnictví a reality
Typ úvazku Teilzeit
Požadované jazykové znalosti Deutsch auf kommunikativem Niveau
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 26.05.2021

GOHAN GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost GOHAN GmbH, Obere Hauptstraße 108a, 01768 Glashütte, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").