Mechatronik zemědělských strojů – Bavorsko (příhraniční region, různé pobočky)

Volná místa na pobočkách: Altenstadt (u Weidenu v Horní Falci), Hof, Gefrees (mezi Bayreuthem a Hofem), Schwandorf, Birgland (u Ambergu)

Společnost CLAAS Nordostbayern GmbH & Co. KG je se svými 8 pobočkami ve východním Bavorsku partnerem pro zemědělské podniky, poskytovatele zemědělských služeb, komunity a organizace.

Naším úkolem je provoz a servis strojů a zemědělské techniky CLAAS a dalších renomovaných výrobců.

Vítáme Vás v našem týmu!

Staňte se součástí našeho týmu a rozvíjejte svou kariéru u nás jako

mechatronik zemědělských strojů m/ž/jiné

na některé z našich poboček:

- Auf der Haide 8, 92665 Altenstadt/WN
- An den Mühlwiesen 3, 95032 Hof
- Helmut-Sandler-Str. 2, 95482 Gefrees
- Max-Planck-Str. 12, 92421 Schwandorf
- Hauptstr. 2, 92262 Birgland

(plný úvazek)

Popis pracovní pozice

Vaše zajímavé úkoly:

  • Zajišťujete provozuschopnost zemědělských vozidel, strojů, zařízení a přístrojů našich zákazníků.
  • Jako mechatronik zemědělských strojů samostatně nacházíte chyby a spolehlivě dokumentujete diagnostiku poruch v mechanických, hydraulických, elektrických a elektronických systémech.
  • Odborně obsluhujete vozidla, máte přehled i o komplexních systémech a zařízeních v oblasti zemědělské techniky. Tak můžete stanovit možné příčiny a profesionálně poruchu odstranit.
  • Vedle toho dokážete vybavit vozidla a stroje příslušenstvím a doplňkovými zařízeními.
  • V neposlední řadě se na Vás můžeme spolehnout, pokud jde o posouzení stavu použitých strojů a odpovídající diagnostiku.

Kvalifikace

Požadavky na Vás:

  • Jako mechatronik zemědělských strojů máte úspěšně dokončené vzdělání v oblasti zemědělských strojů, užitkových vozidel, motorových vozidel nebo ve srovnatelném technickém oboru.
  • Pokud se již vyznáte v traktorech a dalších zemědělských strojích, je to perfektní.
  • Jako mechatronik zemědělských strojů nás kromě toho přesvědčíte i výraznou orientací na zákazníka a poskytované služby.
  • Zároveň se rádi zapojíte do dění a mate tedy angažovaný přístup k práci a smysl pro zodpovědnost a pečlivost.

Doplňující informace

Ve vašem zaměstnání plném možností Vám nabízíme:

  • Top zapracování a srdečné přijetí to kolektivu kolegů.
  • Rozmanité a zajímavé úkoly v mladém podniku.
  • Atraktivní odměnu a možnosti osobního rozvoje.
  • Rozsáhlý program ochrany zdraví.
  • Pomoc a podporu při hledání bydlení v Německu.

Kontakt

Zní Vám to jako zajímavá nabídka?

V tom případě nám pošlete přihlášku uchazeče včetně představy o platu a možného termínu nástupu na bewerbermanagement@claas-nob.de nebo prostřednictvím našeho kariérního portálu www.claas-nordostbayern.de/karriere. Těšíme se na ni! Další dotazy Vám rád zodpoví pan Gerd Linke na tel: +49 151 16156181.

CLAAS Nordostbayern GmbH & Co. KG
Auf der Haide 8
Altenstadt a.d. Waldnaab

Kontaktní osoba: Herr Gerd Linke
Tel.: +49 151 16156181
E-mail: bewerbermanagement@claas-nob.de

Pozice Automechanik, Mechanik nákladních vozidel, Mechanik užitkových vozidel, Mechatronik, Mechanik zemědělských strojů
Obory Auto - moto, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Požadované jazykové znalosti Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber keine Voraussetzung
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 21.06.2021

CLAAS Nordostbayern GmbH und Co. KG

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost CLAAS Nordostbayern GmbH & Co. KG, Auf der Haide 8, Altenstadt a.d. Waldnaab, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").