Obsluha zařízení pro sanaci potrubí - Německo

Sídlo firmy: 89177 Börslingen (Bádensko-Württembersko) - Ubytování k dispozici - Nástup možný ihned

KTF GmbH je úspěšná společnost s celoněmeckou působností podnikající v oblasti sanace potrubí.

Jako posilu do našeho týmu hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu nadšené pracovníky pro

obsluhu zařízení pro sanaci potrubí (m/ž/jiné)
(m/ž/jiné)

Co budete dělat:

  • sanace potrubí pomocí robotů, in-line technologií
  • práce ve dvou- až čtyřčlenném týmu

Požadavky na Vás:

  • výhodou je odborné vzdělání v řemeslném oboru nebo v oblasti stavebnictví, pracovníky přicházející z jiných oborů rádi zaučíme
  • nadání pro techniku
  • motivovanost, týmový duch, spolehlivost
  • základní znalost němčiny
  • řidičský průkaz na osobní automobil
  • ochota pracovat na týdenních montážích

Co vás čeká:

  • atraktivní odměna
  • práce s nejmodernější technikou
  • doba přepravy z firmy na pracoviště se započítává do pracovní doby
  • rodinná atmosféra
  • několik milých kolegů z České republiky
  • ubytování k dispozici

Písemnou žádost posílejte prosím na:

pan Walter Frieß
KTF GmbH, Kirchplatz 18, 89177 Börslingen

E-mail: bewerbung@ktf-gmbh.de
Telefon: +49 (0)171 1944002

Pozice Dělník, Obsluha stavebních strojů
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Basiskenntnisse (A1)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 6.05.2021

KTF GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost KTF GmbH, Kirchplatz 18, 89177 Börslingen, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").