Servírka a pomocná síla (recepční/pokojská) pro snídaňový penzion - Rakousko

Místo výkonu práce: 9122 Sankt Kanzian (přímo u jezera Klopeinersee v Korutanech) - Nástup: od 1.6.2021 - Strava a ubytování zdarma

Od 1.6.2021 hledáme dvě milé mladé

servírky a pomocné síly (m/ž) pro snídaňový penzion

"Seevilla Dr. Sturm" přímo u jezera Klopeinersee

Místo výkonu práce: am See IV/10, přímo u jezera Klopeinersee, 9122 Sankt Kanzian

Ubytování: am See IV/10, přímo u jezera Klopeinersee, 9122 Sankt Kanzian

Náplň práce:

  • příprava a servírování snidaně (uklidit stoly a nově prostřít)
  • údržba a úklid pokojů
  • mytí a sušení ložního prádla
  • pohotovostní služba na recepci ("žurnál")

Požadavky:

  • dobrá znalost němčiny
  • řidičský průkaz sk. B
  • upravený zevnějšek
  • poctivost
  • preciznost

Nabízíme:

  • v případě dobrého zapracování bude výhledově zřízeno celoroční pracovní místo s nepřetržitým pobytem v Rakousku
  • odměna podle rakouské kolektivní smlouvy
  • strava a ubytování zdarma!

Nabídky uchazečů – pokud možno v německém nebo anglickém jazyce – s životopisem a fotografií přímo na info@stollenbiken.at

Zaměstnavatel:

Seevilla Dr.Sturm (Josef Sturm - Christian Pongratz)
Am See IV/10
9122 Sankt Kanzian

Österreich

Pozice Administrativní pracovník, Asistentka, Recepčná/recepčný, Pokojská, Číšník/servírka, Pomocná síla obsluhy, Pracovník úklidu/Uklízečka
Obory Administration, Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Služby
Typ úvazku Vollzeit
Délka pracovního poměru Unbefristet
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Základní hrubá mzda
Inzerát přidán dne 25.04.2021

Seevilla Dr. Sturm

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Seevilla Dr. Sturm, Am See IV/10, 9122 St. Kanzian, Österreich (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").