Montér (vzdělání v oboru kovovýroby) – stavební montéři (elektrikáři, topenáři, malíři, truhláři) - Bavorsko

Pracoviště: region Horní Falc, Bavorsko - nástup možný ihned - německá pracovní smlouva

Nemůžete najít práci, i kdybyste se na hlavu stavěli? Stále se potýkáte s překážkami? Ušetřete si čas! Naše společnost Schmidt und Wifling Vám pomůže nalézt vhodné zaměstnání. V oblasti personálních služeb působíme přes 25 let a úspěšnost naší činnosti můžeme s hrdostí doložit tím, že máme asi 1 000 zaměstnanců v 5 pobočkách. Profitujte i Vy z našich dlouholetých zkušeností, kontakt a know-how v této oblasti!

Pro naše dlouholeté zákazníky hledáme do regionu Horní Falc následující zaměstnance (m/ž/jiné):

- montéři (vzdělání v oboru kovovýroby)

- stavební montéři (elektrikáře, topenáře, malíře, truhláře)

kromě toho hledáme:

- pomocné dělníky do výroby

-  vychystávače

- skladníky s průkazem na vysokozdvižný vozík

Vaše kvalifikace:

  • V ideálním případě již mate praxi v německém podniku.
  • Dobrá znalost němčiny slovem a písmem doplňuje Váš osobní profil.
  • Těší Vás fyzická práce a jste připraveni pracovat jak na denní směny, tak také ve dvou- a třísměnném provozu.
  • Jste vlastníkem řidičského oprávnění sk. B a disponujete vlastním osobním vozidlem.

Co Vás čeká:

  • Mzda podle kvalifikace a v závislosti na konkrétní firmě od 10,45–21,10 EUR/hod.
  • Práce v dynamickém týmu a nadtarifní plat.
  • Odborné zapracování s dlouhodobým pracovním nasazením v konkrétním podniku.
  • Usilujeme o převzetí zaměstnanců našimi klienty.
  • Přátelští, zkušení a odborně kompetentní zástupci naší společnosti v bezprostřední blízkosti a přátelské jednání.

Ihr Jobprofi - Schmidt und Wifling

Schmidt & Wifling GmbH

Kontaktní osoba: Sylvia Pawlica
Tel.: 0049 (0)96 21/77 47-24
sylvia.pawlica@schmidt-wifling.de

Regensburger Str. 24
92224 Amberg 92224

www.schmidt-wifling.de

Pozice Elektroinstalatér, Elektrikář, Instalatér/topenář, Malíř/natěrač, Montér, Odborník v oboru kovovýroby, Truhlář, Technik ve stavebnictví, Tesař
Obory Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Typ úvazku Anstellungsart
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Gut (B2)
Základní hrubá mzda 10.45 - 21.10 € / hodina
Inzerát přidán dne 14.04.2021

Schmidt und Wifling GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Schmidt & Wifling GmbH, Regensburger Str. 24, 92224 Amberg, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").