Technológ vstrekovania plastov - Banská Bystrica, Slovensko

Znalosti slovenského jazyka sú nevyhnutné, okrem toho základy nemčiny alebo angličtiny

Náš zákazník je súčasťou medzinárodného koncernu, ktorý pôsobí a vyrába vo viacerých krajinách vo svete. Tento koncern má vedúce postavenie na trhu a do svojho tímu hľadá odborníka na pozíciu

Technológ vstrekovania plastov (m/ž)

Miesto práce: Banská Bystrica

Náplň práce

  • Technologické zaistenie výroby sústavným vylepšovaním zariadení a odstraňovaním porúch
  • Odborné vedenie tímu pracovníkov na úseku vstrekovania plastov a ich školenie a ďalšie vzdelávanie
  • Dodržiavanie určených termínov, nákladov a štandardov kvality určených priamou komunikáciou s oddeleniami prípravy práce a kvality
  • Zodpovednosť za strojový park na vstrekovanie plastov vrátane periférnych nástrojov, ako aj dozor nad údržbou a podnety na údržbu
  • Vypracovanie a realizácia opatrení na zvýšenie efektívnosti a zvýšenie kvality v spolupráci s technickou centrálou v Rakúsku
  • Podpora pri procesoch výroby a vykonanie jednoduchých opráv
  • Optimalizácia existujúcich vstrekovacích procesov a preberanie prvých vzoriek nových nástrojov
  • Kontrola a nahlásenie počtu vyrobených kusov, príprava rozpočtových plánov a výpočty
  • Diagnostika chýb a odstránenie chýb na zariadeniach
  • Prebratie stroja u nových zariadení spolu s dokumentáciou
  • Zodpovednosť za personál v prevádzke na 2 zmeny

Naše požiadavky

  • Ukončené technické vzdelanie v oblasti plastovej technológie, tvarovania plastov, automatických technológií alebo mechatroniky (na strednej priemyselnej škole alebo ako vyučený/a majster/ka)
  • Viacročná prax v oblasti spracovania plastov (vstrekovanie plastov v termálnom prostredí) je podmienkou
  • Ovládanie techniky vstrekovania a techniky robotov (Engel, Boy, vstrekovacie stroje Arburg)
  • Výhodou sú skúsenosti so štíhlym manažmentom /lean management/
  • Presná práca, logické myslenie, šikovné ruky, technické chápanie
  • Znalosti slovenského jazyka sú nevyhnutné, okrem toho základy nemčiny alebo angličtiny
  • Ostrý zmysel pre dodržiavanie kvality a termínov
  • Schopnosť viesť tím / skupinu pracovníkov

Naša ponuka/benefity

  • Isté pracovné miesto v rýchlo rastúcom a ambicióznom podniku
  • Veľmi dobrá pracovná atmosféra
  • Vedúce postavenie na trhu a atraktívny plat (2000 € brutto x 13 mesiacov plus bonus 35 % za kvalitu)
  • Odmeny k platu

Ste otvorený a iniciatívny a rád pracujete v kolektíve, viete analyticky myslieť, sústredíte sa na riešenia a pracovný proces a rád pracujete samostatne? V tom prípade hľadáme práve vás!

Čaká na vás pozícia s pestrou pracovnou náplňou, príjemná pracovná atmosféra a motivovaný tím pracovníkov.

Kontakt

Ak vás zaujíma táto zodpovedná pozícia s pestrou prácou a radi pracujete v dynamickom prostredí, budeme sa tešiť na vašu žiadosť o prácu.

Prosím, aby ste nám ju zaslali emailom na office@hrmanagement.at

Aktualizováno dne: 11.05.2021 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Supervizor výroby, Produktionstechniker, Technolog výroby, Vedoucí výroby
Obory Produktion und Industrie
Typ úvazku Vollzeit
Délka pracovního poměru Unbefristet
Požadované jazykové znalosti Deutsch - Mäßig fortgeschritten (A2), Anglický jazyk - Mírně pokročilá (A2), zumindest eine der angeführten Sprachen ist erforderlich
Základní hrubá mzda 2 166.00 - 2 925.00 € / Monat
Identifikační číslo ID-2159/11052021
Inzerát přidán dne 29.03.2021

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

rk-management GmbH

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost rk-management GmbH, Hans-Lämmermeyer Weg 1, 5110 Oberndorf, Österreich (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.