Montér hydraulických hadic s němčinou / montér stavebních strojů a užitkových vozidel, Rakousko

Firemní sídlo: Linec, Horní Rakousko – plný úvazek – nástup možný ihned

Jsme společnost KHS GmbH z Lince v Horním Rakousku.

Naším předmětem podnikání jsou opravy hydraulických hadic, zejména u stavebních strojů, mobilní servis přímo na místě u zákazníků v Linci a okolí.

Jezdíme třemi dodávkami, ve kterých máme hydraulické hadice a mobilní lis.

Pro tuto práci hledáme montéra, který má praxi v oblasti oprav stavebních strojů nebo užitkových vozidel.

Montér (m/ž)

s praxí v oblasti oprav stavebních strojů nebo užitkových vozidel

Co Vás čeká:

  • Máme pracovní dobu 38,5 hodiny týdně, často k tomu přibývají přesčasy.
  • V zimních měsících se vyčerpá většina nadpracovaných hodin a dnů dovolené.
  • Od listopadu 2021 se stěhujeme do Ottensheimu, PSČ 4100.
  • Zaškolení v oblasti servisu hydraulických hadic zajistíme u nás.
  • Je potřeba, abyste se dokázali domluvit německy se zákazníkem přímo na místě provádění zakázky.

Očekáváme:

  • znalost němčiny na komunikativní úrovni
  • samostatný přístup k práci a odborné vzdělání výhodou
  • ochota pracovat přesčas, odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, flexibilita, odolnost vůči zátěži

Nabízíme:

  • komplexní zapracování
  • hrubou mzdu 2 700,- EUR/měsíc + diety (38,5 hodiny týdně)

Vzbudili jsme Váš zájem?
Těšíme se na Vaši nabídku uchazeče (pokud možno v německém jazyce) e-mailem: office@k-h-s.at

KHS GmbH
Raimundstraße 45
4020 Linz

www.k-h-s.at

Pozice Mechanik užitkových vozidel, Mechanik, Montér
Obory Auto - moto, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk na komunikativní úrovni
Základní mzda 2 700.00 € / měsíc
Inzerát přidán dne 11.03.2021

KHS GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost KHS GmbH, Raimundstraße 45, 4020 Linz, Österreich (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").