Nákupčí automobilů pro mezinárodní trh (m/ž/jiné) s němčinou - Bavorsko

Firemní sídlo: Straubing, Bavorsko - Nástup možný ihned - Německá pracovní smlouva

Jsme úspěšný, na značkách nezávislý prodejce automobilů se sídlem ve Straubingu. Již více než 30 let úspěšně prodáváme roční, nové i ojeté vozy od známých výrobců, jako jsou např. VW, Audi, ŠKODA, SEAT, Kia, Hyundai a další.

K nejbližšímu možnému termínu nástupu hledáme motivovaného

nákupčího automobilů pro mezinárodní trh
(m/ž/jiné)

Vaše úkoly

  • nákup osobních automobilů (nové vozy z EU, reimporty atd.) různých značek
  • provádění průzkumů trhu a průběžné analýzy automobilového trhu
  • srovnávání cen na dodavatelských a odbytových trzích
  • hodnocení nabízených vozidel pomocí odpovídajícího softwaru a zkušeností

Váš profesní profil

  • V ideálním případě máte odborné vzdělání v oblasti obchodování s automobily jako prodejce automobilů (m/ž/jiné) nebo srovnatelnou kvalifikaci.
  • Máte již praxi v oblasti nákupu a prodeje automobilů.
  • Pracujete samostatně, spolehlivě, flexibilně a angažovaně.
  • Vyznačujete se fundovanými znalostmi MS-Office spolu s analytickým myšlením.
  • Perfektně ovládáte němčinu a angličtinu slovem i písmem, jiné cizí jazyky nejsou nutné, ale jsou vítány.

Naše nabídka pro Vás

  • stabilní zaměstnání s výkonově orientovaným ohodnocením
  • komplexní zapracování a další vzdělávání
  • zajímavá a rozmanitá náplň práce s možností profesního růstu

Hledáte novou výzvu a myslíte si, že odpovídáte našemu požadovanému profilu? Pak se těšíme na vaši vypovídající nabídku uchazeče s uvedením nejbližšího možného data vstupu.

Svou žádost o místo zašlete prosím e-mailem na adresu: karriere@auto-seubert.de

S vaší žádostí bude zacházeno důvěrně.

Pozice Nákupčí
Obory Auto - moto, Nákup, Prodej a obchod
Typ úvazku Nezáleží
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Výborná (C1/C2), Anglický jazyk - Výborná (C1/C2)
Základní mzda
Inzerát přidán dne 25.02.2021

Auto Seubert GmbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Auto Seubert GmbH, Chamer Straße 120, 94315 Straubing, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").