Mechanici/mechaničky motocyklů - Rakousko (v pohraničí)

Místo výkonu práce: 2193 Wilfersdorf, Dolní Rakousko - Na plný úvazek - Nástup možný ihned

Jsme společnost zaměřená na motocykly, sídlící v severní části regionu Weinviertel v Rakousku. Kromě prodeje nových a ojetých motocyklů provozujeme špičkovou servisní dílnu. V současné době hledáme pro tento servis 2–3 nové zaměstnance:

Mechaniky/mechaničky motocyklů

zaměstnání na plný úvazek s okamžitým nástupem

Požadavky:

  • dokončené vyučení v oblasti techniky motorových vozidel – se zaměřením na motocykly nebo osobní automobily
  • řidičský průkaz sk. A, B
  • zájem o věc, ochota podávat výkon a vzdělávat se, tvůrčí přístup k práci
  • zájem o technické záležitosti a řešení problémů
  • vynikající znalost němčiny a dobrá znalost angličtiny slovem a písmem
  • dobrá znalost softwaru: Office, EBV (elektronická správa recenzí – § 57), různá technická literatura (e-katalog dílů)
  • velmi flexibilní a spolehlivá osobnost
  • praxe v oboru vítána

Pracovní náplň:

  • komplexní provádění činností v oblasti údržby, kontroly a oprav s využitím nejmodernějších technologií
  • hledání závad a diagnostika pomocí počítačových systémů
  • samostatná činnost podle § 57a německého zákona o motorových vozidlech (KFG) – povinné technické prohlídky
  • servisní činnosti dle specifikací výrobců
  • montáž nových vozidel

Nabízíme:

  • STÁLÝ PRACOVNÍ POMĚR v renomované společnosti zaměřené na motorová vozidla
  • velmi dobrý plat od 2 500 EUR hrubého měsíčně (v případě odpovídajícího profilu zaměstnance a praxe možnost vyššího ohodnocení)
  • nabízíme čisté pracovní prostředí, špičkové pracovní nástroje
  • stabilní pracovní místo i v době krize, se skvělými možnostmi dalšího vzdělávání
  • možnost kariérního postupu v rámci naší společnosti

Zweirad Hubeny e.U.
Kurt Hubeny
Tel.: +43 (0) 2573/2797
Mobil: +43 (0) 699/12651042
E-mail: info@zweirad-hubeny.at

2193 Wilfersdorf, Rakousko
Mistelbacherstraße 98
Web: www.zweirad-hubeny.at

Pozice Automechanik, Mechatronik
Obory Auto - moto, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Výborná (C1/C2), Anglický jazyk - Dobrá (B2), všechny jazyky
Základní mzda 2 500.00 € / měsíc
Inzerát přidán dne 11.01.2021

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Zweirad Hubeny e.U. - Kurt Hubeny, Mistelbacherstraße 98, 2193 Wilfersdorf, Österreich (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").