Dlaždiči, odborníci na pokládku dlažby a kamene pro zakázky v oblasti zahradní a krajinné architektury - Bavorsko (region Mnichov)

Firemní sídlo: Deggendorf - Znalost němčiny není nutně vyžadováno - Nástup možný ihned - Německá pracovní smlouva

 

Pro pracoviště v Mnichově a okolí hledáme 

dlaždiče, odborníky na pokládku dlažby a kamene pro zakázky v oblasti zahradní a krajinné architektury

k okamžitému nástupu, nebo co nejdříve.

 

V optimálním případě máte profesní vzdělání v řemeslném oboru dlaždič a víceletou odbornou praxi z předchozích let.

Umíte zhotovit dláždění pro dopravní plochy všeho druhu, jako jsou například venkovní plochy, dopravní komunikace, cesty, parkoviště, pěší zóny, tzn. obecně realizace ve venkovních prostorech.

Dále máte praxi v realizaci lemování okrajů, jako je zhotovení obrubníků a odtokových kanálů. Stejně tak s řemeslnou jistotou umíte pokládat kamennou dlažbu a obkladové desky z přírodního a umělého kamene včetně veškerých potřebných opracování a řezání.

K Vašim řemeslným dovednostem v rámci vaší odborné pracovní náplně patří kromě dlaždičských činností také schopnost přenést kladečský plán na kladecí plochu a zhotovit nosné vrstvy (betonové podklady, štěrková ochrana proti mrazu, pískový podklad, pokládka odvodňovacích systémů a zhutňování zeminy).

Jako odborný pracovník se řemeslnou jistotou umíte osadit žulová schodiště a koryta i betonové prvky pro výstavbu zdí a další hotové díly z betonu. Nesete odpovědnost za přípravu a zabezpečení pracoviště.

Vedle dobrých znalostí práce se žulovým kamenem a betonovými deskami a realizací ploch s využitím různého drceného kameniva se štěrkovým ložem zacházíte se řemeslnou zručností se základním dlaždičským nářadím, jako je např. malé a velké kamenické kladivo, rovnací kladivo (bosírovací kladivo, speciální kladivo k opracování kamene), vodováha, měřicí pásmo, skládací metr, vodicí šňůra, a také umíte pracovat se speciálním dlaždičským nářadím, dlaždičskou palicí (dlaždičským kladivem, gumovou palicí) a s kleštěmi na dlaždice.

Požadujeme praxi v řezání betonové dlažby pomocí řezaček betonu, výhodou jsou zkušenosti s kladecími stroji, vakuovým zdvihacím zařízením, tandemovým vibračním válcem, vibrační deskou a minibagrem. Vaši kvalifikaci však charakterizují také znalosti tradičních postupů při pokládání kamene, rozmanitost dlaždičských metod a četných vzorů pokládky.

Jste zvyklí na fyzicky namáhavou práci za jakýchkoliv povětrnostních podmínek a k Vašim přednostem i přes námahu patří trpělivost, přesnost a opatrnost (častá práce s vysoce hodnotným kamenným materiálem). Samozřejmostí je pro Vás týmová spolupráce a ohleduplnost při spolupráci s kolegy a dalšími odbornými a pomocnými silami. 

Jako odborná firma se specializací na zahradní a krajinnou architekturu působíme v aglomeraci, kde se odehrává rozmanité utváření veřejného prostoru, zejména v Mnichově a okolí, částečně i po celém Bavorsku.

 

Našim budoucím zaměstnancům nabízíme práci po celém Bavorsku, zejména v regionu Mnichov (montážní práce pondělí - pátek):

  • mzda podle kvalifikace 12 - 16 €/h
  • německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 30 dní placené dovolené
  • pracovní oděv
  • pomoc při počátečních přípravách a následném hledání ubytování

 

 

MÄRZ GaLaBau e. K. Dresden Bauleitung & Planung 
Nördlicher Stadtgraben 12 
94469 Deggendorf

Kontaktní osoba: paní März: bewerbung@maerz-bau.de

Aktualizováno dne: 14.08.2020 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Dlaždič
Obory Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Výhodou, ale není podmínkou
Základní mzda 12.00 - 16.00 € / hodina
Identifikační číslo ID-1843/14082020
Inzerát přidán dne 14.08.2020
Sdílet