Montéři vzduchotechniky - Německo

Místo výkonu práce: provádíme zakázky v celém Německu

Pro posílení našeho týmu hledáme

MONTÉRY VZDUCHOTECHNIKY

Náplň práce:

  • montážní práce v oblasti vzduchotechniky:
  • montáž vzduchotechnických potrubí a kanálů
  • montáž vzduchotechnických přístrojů a dalších vzduchotechnických elementů

Váš profil:

  • výuční list v jednom z následujících oborů: zámečník, strojní mechanik nebo podobné obory
  • zkušenosti s montáží vzduchotechniky
  • schopnost pracovat s montážními plány
  • řidičský průkaz skupiny B
  • flexibilita ohledně místa pracovního nasazení
  • znalost němčiny na úrovni A2

Co vás čeká:

  • atraktivní práce s dlouhodobou perspektivou
  • atraktivní mzda
  • práce v dobrém kolektivu
  • práce pro něměckou firmu s českými kořeny – interní komunikace v češtině

Kontakt:

Nabídky uchazečů posílejte na: lenka.volmer@alpexklima.de

Internet: www.alpexklima.de

Alpexklima GmbH

An den Havelauen 28

14542 Werder (Havel)

Pozice Instalatér/topenář, Montér, Montér vzduchotechniky
Obory Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Mírně pokročilá (A2)
Základní mzda
Inzerát přidán dne 4.08.2020

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Alpexklima GmbH, An den Havelauen 28, 14542 Werder (Havel), Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").