Řidič pro vnitrostátní dálkovou dopravu v Německu a dopravu do sousedních zemí, Bavorsko

Sídlo firmy: 85521 Ottobrunn (blízko Mnichova)

Toužíte po změně a hledáte novou výzvu?

V tom případě jste u nás na správné adrese.

Jako posilu do našeho týmu hledáme

řidiče motorových vozidel (m/ž/jiné)

k nejbližšímu možnému termínu.

Jsme středně velký podnik se sídlem v Ottobrunnu, PSČ 85521.

Hlavní pracovní náplní je přeprava kompletních a částečných nákladů pro zákazníky z regionu vozidly s výměnným můstkem s posuvnou plošinou.

Co Vás čeká:

  • trasy ve vnitrostátní dopravě po Německu a do sousedních zemí (AT, CZ, IT)
  • přidělení stálého vozidla
  • příjemná pracovní atmosféra
  • individuální zapracování
  • mzda vyplácená v přesném termínu (2 700,- eur + diety)

Co očekáváme:

  • profesní praxi v řízení vozidel s výměnným můstkem
  • řidičský průkaz CE se zapsaným kódem 95
  • kartu řidiče
  • přátelské vystupování
  • komunikativní znalost němčiny
  • osvědčení ADR
  • zkušenost s přepravou kusového zboží

Prommersberger GmbH
Die Transportmanufaktur

Tel.: +49 89 67974040
E-Mail: mail@dietransportmanufaktur.de

Pozice Řidič, Řidič kamionu
Obory Doprava, logistika a zásobování
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Středně pokročilá (B1)
Základní mzda 2 700.00 € / měsíc
Inzerát přidán dne 2.08.2020

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Prommersberger GmbH, Alte Landstraße 21, 85521 Ottobrunn, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").