Stavební kreslič - Německo

Místo výkonu práce: 73479 Ellwangen/Jagst (Bádensko-Württembersko)

Jsme středně velká inženýrská kancelář zaměřená na nosné konstrukce. Naše portfolio zahrnuje stavební projekty masivních, dřevěných a ocelových konstrukcí pro oblast rezidenčních, průmyslových a komerčních staveb.

Hledáme

Stavebního kresliče m/ž/jiné

Pracovní náplň:

  • budete vytvářet projektové návrhy a prováděcí plány pro bednění a armatury podle zadání založeného na statistických výpočtech v oblasti pozemních staveb.
  • budete navrhovat konstrukční detaily orientované na dosažení cílů a řešení v oblasti armatur v souladu s plánujícími inženýry a budete výrazně přispívat k úspěchu projektů.
  • budete vytvářet podklady pro sestavení seznamu výkonů – seznamy ocelí, výztuží, vestavěných prvků atd.

Požadavky na uchazeče:

  • dobrá znalost němčiny
  • máte dokončené vzdělání jako stavební kreslič/-ka nebo pokračovací vzdělání jako stavební technik/technička.
  • máte smysl pro týmovou spolupráci a ve svém přístupu k práci se orientujete na výsledky.
  • disponujete příslušnou praxí v používání CAD-programů, které jsou v branži obvyklé, přednostně zkušenost se systémem Strakon od společnosti Dicad.

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
  • příjemnou pracovní atmosféru v rostoucím týmu
  • flexibilní model pracovní doby a výkonově orientovanou mzdu, popř. možnost home office
  • podporu a zprostředkování cenově příznivého ubytování

Kontakt:

Konrad-Adenauer-Straße 20
73479 Ellwangen/Jagst

Telefon: +49 (0) 7961/9150-0

eMail: rieger@ibr-ellwangen.de
Internet: www.ibr-ellwangen.de

Pozice Kreslíř technických dokumentů
Obory Dienstleistungen, Baugewerbe und Immobilien, Technik und Entwicklung
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Základní mzda
Inzerát přidán dne 23.07.2020

IBR GMBH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost IBR GMBH, Konrad-Adenauer-Straße 20, 73479 Ellwangen/Jagst, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").