Pečovatelské síly - Sasko

Pracoviště Krušnohoří (Erzgebirge) a region Lipsko - Ubytování zajištěno

Zaměstnáme

pečovatelské síly

Pracoviště Krušnohoří (Erzgebirge) a region Lipsko

Nabízíme Vám

  • přesně definovanou činnost v perspektivním oboru
  • cílené zapracování
  • moderní infrastrukturu
  • mzdu podle směrnic pro pracovní smlouvy Diakonie Sasko
  • rozmanitou pracovní náplň
  • nabídku školení šitou na míru dané pozici
  • možnosti ubytování a stravování v místě podle individuální dohody

Co budete dělat

  • zajištění základní a ošetřovatelské péče volitelně ve stacionární a ambulantní oblasti
  • používání a doplňování strukturované informační databáze
  • dokumentaci péče za podpory databankového softwaru (EDV)

O vašem novém zaměstnavateli

Diakonická nadace v Sasku zastřešuje různé diakonické organizace ve Svobodném státě Sasko. V našem portfoliu najdete odborné nemocnice, rehabilitační kliniky, domy péče o seniory, pečovatelská ubytovací zařízení, sociální centra a četné podpůrné aktivity a komplexní poradenství na téma zdraví. Region působnosti nadace se rozprostírá přes celé Sasko, od Vogtlandu až po Saské Švýcarsko, od Krušných hor (Erzgebirge) až po jižní okraj státu v blízkosti Lipska.

Co od Vás požadujeme

  • dokončené vzdělání jako pečovatel o seniory a seniorky, alternativně zdravotní sestra/bratr
  • samostatnost při práci
  • ochotu pracovat v třísměnném systému, i o víkendech
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrou znalost němčiny slovem i písmem

Jak se můžete přihlásit?

Kariérní portál

Otevřete stránku
www.diakoniestiftung-sachsen.de
V navigaci najdete kariérní portál ("Karriereportal").

Poštou

Diakoniestiftung in Sachsen
c/o SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH
Personalentwicklung | Jan Sandig
Wildparkstraße 3
09247 Chemnitz
Bundesrepublik Deutschland

Kontaktní osoby

Angelika Würzburg
Vedení oblasti pomoci ve stáří
+49 (0) 3722/46937-13
a.wuerzburg@diakonie.foundation

Jan Sandig
Personální rozvoj
+49 (0) 3722/46937-44
+49 (0) 151/44046605
j.sandig@diakonie.foundation

Pozice Ošetřovatel, Pečovatelka o seniory, Sociální pracovník, Zdravotní sestra
Obory Zdravotnictví a sociální péče
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Slovem i písmem
Základní mzda
Inzerát přidán dne 2.03.2020

SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost SEG stiftungsentwicklungsgesellschaft mbH, Wildparkstraße 3, 09247 Chemnitz, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").