Vedoucí lékař/odborný lékař pro obor dermatologie se zaměřením na dermatochirurgii, plastickou chirurgii nebo chirurgii

Místo výkonu práce: Dermatologická klinika Chemnitz-Rabenstein (Sasko)

Pro naši dermatologickou kliniku ve městě Chemnitz a pro naše certifikované centrum pro léčbu kožních nádorů hledáme pro dlouhodobou spolupráci jako posilu do našeho dermatochirurgického lékařského týmu dalšího

odborného lékaře pro obor dermatologie se zaměřením na dermatochirurgii, plastickou chirurgii nebo chirurgii (m/ž/jiné).

 

V závislosti na praxi v oblasti dermatologie je možné důkladné zapracování v této speciální oblasti prostřednictvím dvou vedoucích lékařů věnujících se dermatochirurgii. Nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. V závislosti na absolvované praxi je možné zařazení na pozici vedoucího lékaře nebo odborného lékaře. Kromě toho je možné rozvíjet i další oblasti podle Vašeho osobního zájmu a získat za ně vlastní zodpovědnost.

Lékařský tým naší dermatologické kliniky se skládá aktuálně z primářky – 5 vedoucích lékařů – 1 odborné lékařky a 9 lékařů-asistentů v procesu dalšího vzdělávání.

Naše dermatologická klinika disponuje 52 lůžky, denní klinikou s 16 lůžky a velkou autorizovanou ambulancí včetně alergologické laboratoře a profesní dermatologie, od roku 2010 k ní náleží také certifikované centrum léčby kožních nádorů.

Uznání absolvování dalšího vzdělávání primářkou obnáší u oboru „Dermatologie a venerologie“ praxi 5 let, pro další titul „Alergologie“ 1,5 roku a pro další titul „Medikamentózní léčba nádorů“ 1 rok.

Čeká Vás velmi přátelský, kolegiální a otevřený lékařský tým.

Měli byste disponovat znalostí němčiny.

Další informace o naší dermatologické klinice naleznete na našich webových stránkách www.drk-khs.de. Pro další dotazy je Vám kdykoliv k dispozici: paní primářka Dr. med. Ingrid Feldmann-Böddeker +49 (0)371/832-5003 feldmann-boeddeker.ingrid@drk-khs.de

Své nabídky uchazeče nebo dotazy směrujte prosím na:

Frau Chefärztin Dr. med. Ingrid Feldmann-Böddeker Hautklinik
DRK-Krankenhaus Chemnitz-Rabenstein
Unritzstr. 23
09117 Chemnitz

 

 

Aktualizováno dne: 27.03.2020 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Chirurg, Dermatolog, Lékař - různé specializace
Obory Zdravotnictví a sociální péče
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Dobrá (B2)
Základní mzda
Identifikační číslo ID-1407/27032020
Inzerát přidán dne 20.12.2019
Sdílet

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

DRK Krankenhaus Chemnitz-Rabenstein

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost DRK Krankenhaus Chemnitz-Rabenstein, Unritzstraße 23, 09117 Chemnitz, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"). 

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.