Servisní technik/montér pro oblast elektro/mechanika (ž/m/jiné) - Německo

Místo výkonu práce: St. Johann-Lonsingen (Bádensko-Württembersko)

Jste nadšení pro myšlenku dokonale se soustředit se na to, abychom byli užiteční pro naše zákazníky? Je pro vás důležité společně s námi vyvíjet řešení, která přesvědčí průmysl z celého světa?

Jestliže jako my sdílíte tuto vášeň, potom hledáme právě VÁS na pozici

servisní technik/montér pro oblast elektro/mechanika (ž/m/jiné)

 

Jsme světovým lídrem na trhu strojů a zařízení pro průmyslové odvětví dřevostaveb. Značka WEINMANN od roku 1985 udává trendy v oblasti dřevostaveb. Naše zařízení používají tesaři i velcí výrobci. Jako inovativní a perspektivní podnik skupiny HOMAG jsme instalovali více než 5 000 strojů na všech kontinentech.

Vaše úkoly:

  • S nadšením převezmete montáž a instalaci našich technicky náročných strojů a zařízení a jejich uvádění do provozu u našich zákazníků po celém světě.
  • Proto by ve vás pojmy jako „angažovanost“, „know-how“ nebo „orientace na služby“ neměly vyvolávat žádné nepříjemné pocity.
  • Kromě toho zajišťujete pečlivé analýzy, rychlou nápravu poruch a kompletní kontrolní a servisní práce.
  • Aby naši zákazníci ani poté nezůstali bez pomoci, odborně je zaškolíte v obsluze strojů.

Váš profil:

  • Jste přátelsky komunikující člověk orientovaný na zákazníky, který již absolvoval svou první praxi v oblasti montáže, instalace a zprovoznění strojů.
  • K tomu jste úspěšně dokončili vzdělání v oblasti mechatronika/mechanika/elektrotechnika.
  • Kromě toho by bylo skvělé, kdybyste měli znalosti buď v oblasti řídicí a regulační techniky (SPS, CNC) nebo znalosti hydrauliky a pneumatiky.
  • A pokud budete mít také ještě dobrou znalost angličtiny a budete rádi cestovat do jiných zemí mimo Německo, těšíme se na Vaši nabídku.

Naše nabídka pro Vás:

  • Nevyrábíme pouze úžasné produkty, které pomáhají vytvářet ekologické, udržitelné bydlení, ale nabízíme Vám také atraktivní plat, vynikající možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje a bezplatné výhody.
  • Proto Vám nabízíme ne zrovna průměrné pracovní místo v kreativním a profesionálním týmu. U nás porostete v každém ohledu. Jestliže chcete pracovat v prostředí s rychlými rozhodovacími procesy, kde jsou Vaše nápady a zlepšovací návrhy vítány, a kde Vás budeme vnímat jako člověka a nikoliv jako osobní číslo, potom jste u nás na správné adrese.

Chcete se stát součástí našeho týmu Innovation Engineering 4.0? Těšíme se na Vaši nabídku uchazeče - důležité: prosím v německém anebo anglickém jazyce!

Aktualizováno dne: 9.01.2020 | check_circle Nabídka je aktuální
Pozice Mechanik, Montér, Servisní technik, Technik
Obory Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ úvazku Plný úvazek
Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou
Požadované jazykové znalosti Německý jazyk - Podmínka, Anglický jazyk - Výhodou
Základní mzda
Identifikační číslo ID-1389/9012020
Inzerát přidán dne 14.11.2019
Sdílet

contact_mailKontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

WEINMANN Holzbausystemtechnik GmbH

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost WEINMANN Holzbausystemtechnik GmbH, Forchenstr. 50, 72813 St. Johann-Lonsingen, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"). 

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování, zda jste lidský návštěvník, a abyste zabránili automatickému odesílání spamu.