Zaměstnanci v oboru elektro, vytápění a instalatérství - Německo

Pracoviště: Všechny spolkové republiky, převážně Bavorsko - Znalost němčiny není podmínkou

S více než třicetiletou zkušeností představuje Arcon poctivé jednání a komunikaci na stále stejné úrovni. Vzhledem k naší dobře propojené síti fungujeme jako spojovací článek mezi vámi a našimi partnery. Jsme vaším vrátným pro dlouhodobý pracovní vztah bez ohledu na to, zda hledáte práci jako pomocník, zkušený pracovník nebo vedoucí pracovníků. Každému jednotlivému zaměstnanci věnujeme individuální péči, školení i ohodnocení.

Hledáme

zaměstnance v oboru elektro, vytápění a instalatérství

Náplň práce

  • Obecné znalosti v elektro oboru
  • Bytové instalace
  • Průmyslové instalace
  • Pokládky kabelů
  • Drážkování
  • Opravy a výměný starých instalací
  • Pokládka nových instalací
  • Konstrukce a zapojování rozvodných skříní

Náplň práce v instalatérském oboru:

  • pokládka a rozvody topenářských a vodovodních trubek
  • rekonstrukce, výměny staré a rozvod nové instalace
  • pokládky topných trubek ( svařování autogenem výhodou nikoliv nutností)
  • možná sádrokartonářství

Požadavky:

  • Dobrá znalost výše uvedených činností
  • Flexibilita
  • Znalost němčiny výhodou nikoliv nutností
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Radost z práce

Nábídka:

  • Německá pracovní smlouva na HPP
  • Nadtarifní finanční ohodnocení od 12,50 €/h
  • Diety od 6,- €/odpracovanou hodinu
  • Týdenní výplata záloh
  • Nárok na dovolenou

Pracoviště:

  • Všechny spolkové republiky, převážně Bavorsko

Kontakt:
Arcon Personalservice GmbH
Johannisallee 20
04317 Leipzig
E-Mail: Leipzig@arcon-jobs.de
www.arcon-jobs.de
Kontaktní osoby: Peter Manig, Helena Pönitz-Sauerová

Aktualisiert am: 22.02.2021 | check_circle Das Angebot ist aktuell
Position Elektromechaniker, Elektromonteur, Elektroniker, Elektrotechniker, Isolierer, Gasinstallateur, Techniker in der Gaswirtschaft, Elektriker, Installateur/Heizungsmonteur
Berufsfelder Elektrotechnik und Energiewirtschaft, Handwerk und manuelle Tätigkeiten, Baugewerbe und Immobilien
Art der Beschäftigung Verschiedene Möglichkeiten
Dauer des Arbeitsverhältnisses Unbefristet
Erforderliche Sprachkenntnisse Deutschkenntnisse - von Vorteil, aber keine Voraussetzung
Gehalt 12.50 € / Stunde
Identifikationsnummer ID-2025/22022021
Inserat eingestellt am 11.01.2021

contact_mailKontaktformular

Senden Sie eine Nachricht an die Firma

Hinweis zur Verarbeitung personenbezogener Daten

1. Zum Zwecke des Auswahlverfahrens für die ausgeschriebene Arbeitsstelle verarbeitet das Unternehmen Arcon Personalservice GmbH, Johannisallee 20, 04317 Leipzig, Deutschland (im Folgenden nur "Verantwortlicher"), die von Ihnen bereitgestellten oder aus öffentlich zugänglichen Quellen erhaltenen personenbezogenen Daten, und das im Einklang mit der Verordnung (EU) 2016/679 (Datenschutz-Grundverordnung, im Folgenden nur "EU-DSGVO").

Diese Frage dient zum Testen, ob Sie ein menschlicher Besucher sind oder nicht, und um automatisierte Spam-Übermittlungen zu verhindern.